hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > EĞİTİM - ÖĞRETİM > Paranormal Olaylar

Seçenekler Stil
Alt 18. April 2012, 07:13 PM   #11
khaos
Uzman Üye

khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 229
167 Mesajina 302 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
khaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud of

.........................

Konu khaos tarafından (29. September 2018 Saat 09:36 AM ) değiştirilmiştir.
khaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 1. February 2013, 10:03 PM   #12
sevginur
Uzman Üye

sevginur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 477
198 Mesajina 386 Tesekkür Aldi
sevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud of

Aman yarabbim khaos yazdıkları ilginçmiş gerçekten .. panik atak olduğum için korku flimlerine dahi bakamam ama kardeşimizin anlattıkları korku flime konu olacak kadar ürperti verdi.ben bazı olayların düşünmeyle alakalı olduğunu düşünüyorum bilinçaltı ,bilinç dışı,karabasan Paranormal beyin oyunları gibi bilinçaltı tarafından içsel olarak üretilen rüyamıdır nedir..psikolojik bilimin işi . Allah görünen görünmeyen tüm şerlerden cümlemizi korusun
Ve ben asla sizin taptıklarınıza tapacak değilim/ Ben asla sizin yapmış olduğunuz ibâdeti yapıcı değilim. Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz/ Siz de benim yapmakta olduğum ibâdeti yapıcı değilsiniz.
Sizin dininiz sadece sizin için, benim dinim de sadece benim içindir.”
Kâfirûn Sûresi

Konu sevginur tarafından (1. February 2013 Saat 10:22 PM ) değiştirilmiştir.
sevginur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 1. February 2013, 10:51 PM   #13
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Sevginur Kardesim, bravo, yine de cüretli davranip okumussun, dogrusu ben hiiic kardesimizin sakasindan itibaren senin satirlarin arasindaki yazilari kendime güvenipte okumadim dogrusu.

Ben de ödlegi tekiyimdir. Hatta ilk dracula filimlerinden (Chrisropher Lee ) bir de deli gömlegi filmi (Joan crawford ) canima yetmemis gibi, abuk sabuk sagdan soldan uydurma hortlak hikayeleri dinliye dinliye lohusa halimde ne korkular gecirdigimi anlatamam. Helede "Suspiria" denilen film yokmuydu.

Biraz evvel Yusuf Suresini okudum, en iyisi yine bir Sure secip devam edeyim.

Forumun bu sayfasina girmem herhalde bir daha.

Sana bu sayfadan huzur dolu bir gece diliyorum.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 2. February 2013, 12:33 PM   #14
khaos
Uzman Üye

khaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud of

Alıntı:
khaos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şaka bir yana bu olaylar hayatın içinde var.Bu olayları dinleyenler bir kaç şekilde yorum yapıyorlar bunlar;
-valla ben inanırım eniştemin halasının bilmem nesini de çarpmışlar
-bırak ya halisülasyon görmüşsün
-bilmem neren açık yatmışsın
-söylediklerin pozitif bilime aykırı uyduruyorsun
-evhamlanmışsın sende anksiyete bozukluğu var
-yatağa korkarak girmişsin ondan olmuştur
diyebiliyorlar ne diyeyim oluyor işte. Ama benim ve senin yaşadıklarımız gördüklerimizde ortada.
sevginur kardeşim,
bu sayfa birazda matrak olsun diye konmuş bu siteye, o yüzden sen kalbini ferah tut.
böyle hikayeler dinlenildiği zaman insanlar tarafından verilen ortalama cevapları daha öncede(yukarıda) yazmıştım.
bunların genelinin karabasan olarak adlandırıldığını biliyoruz. uyku felci denilen bir çok sebepten kaynaklanan bir rahatsızlık sonrası insanların bu sıkıntıyı yaşadığı bilimsel olarak kanıtlandı.
bu yüzden sıkma canını kardeşim.

haaa
benim başıma gelen olaylar gerçekmiydi?

kimbilir.........
sevginur (2. February 2013)
Alt 2. February 2013, 01:54 PM   #15
sevginur
Uzman Üye

sevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud of

Başınıza gelenler gerçekmi bilmem olayı yaşayan sizsiniz.yukarıda dediğim gibi insanın psikolojik,yapısı yada henüz keşfedilmemiş bir bilinçle algılama ile alakalı olabilir. bu konuları detaylı bilmesemde başınıza gelenlerin mutlaka bir nedeni vardır..Ayrıca khaos nickiniz, imzanız,avatarınız anlamları bakımından ve , uzun zamandır yorumunuza denk gelmedim.. birden bire ortaya çıkınızda ilginç.neyse öğreneceğimiz daha faydalı konuları konuşalım inşALLAH ..
şaka bir yana bir vesile oldu bu konu tebessüm ettirdiniz
teşekürler
Ve ben asla sizin taptıklarınıza tapacak değilim/ Ben asla sizin yapmış olduğunuz ibâdeti yapıcı değilim. Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz/ Siz de benim yapmakta olduğum ibâdeti yapıcı değilsiniz.
Kâfirûn Sûresi
Alt 2. February 2013, 05:10 PM   #16
khaos
Uzman Üye

sevginur kardeşim,
Tanrı herşeyin en doğrusunu bilir.
Bu başlık işin matrak yanıydı.İnsanın bilinmeze olan merakını kaşıma adına yapılan yorumlardı.
Ayrıca bu konunun tartışılması faydalı olabilir.psikolojik rahatsızlıkları olan insanların üfürükçülere nelerini kaptırdığını düşünürsek.Ağır derecede şizofreni hastalarının hacıların hocaların insafına kaldığı bir ülkedeyiz.
Sitede yapılan her konunun ciddi bir şekilde ele alınması taraftarıyım.Burada yorumları okurken her yorumcunun yazdığı yazıdan ayrı bir tat ve keyif alırım.Sizde bu siteye ayrı bir renk getirdiniz.sizede teşekkür ederim.Her gün siteye yorum yazmasamda dört beş kere kapısından girer her yorumu okurum.
sevginur (2. February 2013)
Alt 2. February 2013, 10:45 PM   #17
sevginur
Uzman Üye

Çok haklısınız kardeşim ..Malesef hoca kisvesi altında dini alet ederek bu yoldan para kazanan ve igrenç tariflerle aile saadetlerini,işlerini, dileklerini bu yolla düzelteceğine inanmaları düpe düz cahillik Allah 'ın dahil edilmediği,razı olmadığı şekilde emek vermediğiniz, sabır etmediğiniz hiç bir iş hayırla sonunçlanmaz .işleri yolunda gitse bile iç huzurunu bulamazlar diye düşünüyorum..
Kâfirûn Sûresi
sevginur Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
khaos (4. February 2013)

Bookmarks

Etiketler
gerçek, hayalet, resmi