hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > EĞİTİM - ÖĞRETİM > Paranormal Olaylar

Seçenekler Stil
Alt 1. May 2010, 09:15 AM   #1
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of
Standart Gerçek Hayalet Resmi!!!

Aşağıdaki resimde gerçek bir hayalet var. Kendisi gerçekten bir hayalet.
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg 073.jpg (92,4 KB (Kilobyte), 44x kez indirilmiştir)
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 1. May 2010, 10:44 AM   #2
hiiic
Uzman Üye

hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Göremediyseniz açıklayayım, bu gerçek bir hayalet.. eee gerçek hayaletler de görülmez zaten her fotoğrafta vardırlar zaten...
Alt 1. May 2010, 04:58 PM   #3
Barış
Uzman Üye

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.340
366 Mesajina 989 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
Barış is on a distinguished road

Hayal ettim, hayaleti gördüm gördüm hiç kardeş.

)
Kimse kimsenin yargıcı değil, olmamalı da zaten..Herkes kendi üzerinde gözetmen ve yargıç olsun..Kendimizi rahatsız edelim, dünyamız değişsin...Belki o zaman huzuru bulmuş benliğimiz başkalarına kendiliğinden ışık saçar../Elif.
Barış isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15. November 2010, 09:25 AM   #4
pramid
Uzman Üye

Tesekkür: 191
507 Mesajina 1.128 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
pramid has much to be proud ofpramid has much to be proud ofpramid has much to be proud ofpramid has much to be proud ofpramid has much to be proud ofpramid has much to be proud ofpramid has much to be proud ofpramid has much to be proud of

hayaledileni gördüm
pramid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17. April 2012, 03:04 AM   #5
khaos
Uzman Üye

khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 229
167 Mesajina 302 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
khaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud of

.........................

Konu khaos tarafından (29. September 2018 Saat 09:35 AM ) değiştirilmiştir.
khaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17. April 2012, 02:42 PM   #6
Fazıl's
Katılımcı Üye

Tesekkür: 3
16 Mesajina 23 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
Fazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud of

Yıl... yıl?? yılı hatırlamıyorum galiba bir 10 sene olmuştur ancak olanlar hala taze... hırsız girmesin diye yakın akrabanın evine geceleri 1 haftalığına gözkulak olmam için bırakılmıştım galiba 30 yaşlarındaydım... akşam olduğunda o akrabanın abisinin 11 yaşlarında olan en ufak oğlu ''amca bende senle kalayım dediğinde, annesinden izin almasını söyledim ve çok geçmeden ufaklık kapıda belirdi... tv seyrederken uyudu, salonda karşılıklı çekyatlardan birini açtım, karşıdaki çekyatı da kendime hazırladım ve yaklaşık 2 saat daha oturdum... tavanda 3 lamba vardı 2 si normal, 1 i ise gece az çok ışıtsın diye kırmızı bir lambaydı.. yatarken onu açık bıraktım ve uyumak üzere uzandım, tam uykuya dalmıştım ki birinin tepemde hırlayıp durduğunu fark ettim... lamba, az dediysem de epey ışıtıyordu.. baktım çocuk tepemde ellerini boğma pozisyonuna almış gözlerini pörtletmiş harr, hurr deyip duruyor... emrah, ne oldu, neyin var diye sıçradım yataktan... bana bir bardak su veeeerr diye düz bir tonla seslendi, elimde su döndüğümde parmağıyla bir noktayı gösterip çekyata sırtüstü düştü.. oğlum suyunu getirdim hadi kalk vs desemde uyanacak gibi değildi... ayrıca bir insan uykudan kalktığında az çok üzerinde bir mahmurluk bir iz olur, o sanki hiç uyumamış gibiydi... neyse uzatmayayım... bu hal belki 20 kere tekrar etti.. ben tam uykuya dalacakken çocuk başımda ellerini gırtlama dayadı dayayacak uyanıyorum... ve her seferinde çocuk tekrar uykuya aniden dalıyor... sonra şöyle düşündüm, ulan burayı in cin basmış, benle resmen dalga geçiyorlar, içlerinden biri veya bir kaçı çocuğu kaldıryor bende her seferinde sıçrayınca gülmekten kesin altlarına ediyorlardır, eğlenceyi buldular... en nihayetinde öyle bir uykuya dalmışım ki değil hırlamak davul çalsalar uyanmayacağım... her neyse, sabah oldu bişiler hazırladım tam yerken o bana şöyle dedi: amca, sen hani gece uykuya daldın ya.. ee? işte ben sen uykudayken, ben mutfağa gidip ekmek bıçağını aldım.. eee? sonra dolaptan elma kesip yedim... !! üç teneke kaynar su tepemden döküldü sanki, bu geceden de beterdi... o gün bu ufaklık yine geldi ve bu sefer tedbirli gelmiş, amca ben annemden izin aldım, burda kalıcam.. demez mi... yav ben can şenliği olsun diye 1 geceliğine eve almıştım, tırlatmaya az kalmıştı... alır mıyım... yok dedim canım, bu akşam olmaz, diyerek göndermek zorunda kalmıştım..

Peki neden onların benle dalga geçtiklerini düşünmüştüm? bazı sözüm ona çok ama çok bilmişler şöyle diyor: efenim in cin yok, onlar enerji... töbestağfirullah.. he, enerji.. ben 10 yaşındayken hemde ayaktayken beni ziyarete gelen zevat ne oluyordu peki? zervat mı? yok! enerji ALlahım yav..

sana da dalgacı biri çarpmış khaos ama helal olsun adamı alt etmişin sonunda...
Fazıl's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Fazıl's Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
khaos (17. April 2012)
Alt 17. April 2012, 07:37 PM   #7
khaos
Uzman Üye

khaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud of

...................

Konu khaos tarafından (29. September 2018 Saat 09:36 AM ) değiştirilmiştir.
khaos Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Fazıl's (17. April 2012)
Alt 17. April 2012, 09:42 PM   #8
Fazıl's
Katılımcı Üye

Tesekkür: 3
16 Mesajina 23 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
Fazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud ofFazıl's has much to be proud of

Sevgili khaos, bu in cin her neyse bunlara enerji, atta elçi döneminde elçinin memleketinden uzak tanınmamış olanlar ve hatta süleyman zamanında da onun köle insanları olarak bilinen kanlı canlı insanlardı diyenler var.. şimdi bu adamlar herşeyi 5 duyu algısıyla + 1 de benden olsun sağ duyuyla izah etmeye çalışıyorlar ve haliyle tüm evreni, işleyişi bu duyuların onlara sağladığı bilgiler ölçüsünde değerlendiriyorlar, oysa bu 5 veya 6 duyunun asla algılıyamayacağı işleyişler olduğunu düşünüyorum ki biri melek kavramı... haydi melekleri 6 duyuyla açıkla göster... olmayacak iş elbette ve haliyle böyle enerjiydi menerjiydi insandı gibi numaralara kaçıyorlar yani biz bunu bilmiyoruz, bilemiyoruz demek çok zor.. ego meselesi tabi bi yerde...

mesela yine gözümün önünde yaşanan bir olayı anlatayım..

ben balkonda oturuyorum çocuklar bahçede ve tam önümde saklambaç oynuyorlar... ufaklık yumdu ve saydı... sonra onları aramaya başladı ve benim oturduğum balkona bakarak sobee ayşe seni sobeledim, ne gülüyorsun kızım, sobelendin işte diye yüksek sesle bağırmaya başladı ama ayşe bahçenin öte tarafından ona doğru ''ne sobelenmesi sen beni görmedin ki'' diye itiraz ettiğinde bu ufak bir çığlık attı ve hemen yanıam koştu, baktım sağıma soluma saklanıyor... ne oldu dedim.. ya amca sende görmedin mi ayşe balkaonun duvarında oturmuş bana sırıyordu ve tam bana bakıyordu ama sonra ne old anlamadım, o balkondan aniden kayboldu ve az öteden geldi... korkuyorum, o neydi? korkma dedim, sen hayal gördün.. ne hayali, gözlerimle gördüm dedi ben ne kadar üstelediysem o daha da fazla üsteledi.. baktım sakinleşmiyor şöyle dedim... onlar da çocuk korkma, siz oynarken oda katılmak istemiş o kadar, hem zaten sen demedin mi gülüyordu diye.. evet dedim.. haa, işte.. ne var korkacak... artık iyimi yaptım kötümü yaptım bilmem... lakin çocukluğumda da bana birkaç sefer göründükleri oldu...
Fazıl's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Fazıl's Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
khaos (17. April 2012)
Alt 17. April 2012, 11:06 PM   #9
khaos
Uzman Üye

..........................

Konu khaos tarafından (29. September 2018 Saat 09:36 AM ) değiştirilmiştir.
Alt 18. April 2012, 06:22 AM   #10
hiiic
Uzman Üye

sana yatak cini gelmiş...
onların işi gücü yok, milletin yatağının altına girerler. Böyle şakacıdırlar.
)))))

Bookmarks

Etiketler
gerçek, hayalet, resmi