hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > TEMİZLİK VE İBADET > İbadet > Namaz

Seçenekler Stil
Alt 7. February 2011, 01:18 PM   #11
FEDAKARADAM
Uzman Üye

FEDAKARADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 51
95 Mesajina 146 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
FEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud of

Alıntı:
hiiic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fedakar yazdığın zırvalıklar çok uzun olduğu ve gerçekten zırvalık olduğu için okumayacağım, ama şunu tekrar hatırlatıyorum.

Sana sünnet hadis diye söylenenlerin pek çoğu yalan ve iftiradır. Sen bu hadis kitapları ve yahudi bozması alimlerinle beraber değil peygamber yoluna Kurnanın bile dışına çıkıyorsunuz haberiniz yok.

Peygamber hadis yazdırmadı, sadece allahın vahyini yazıdrdı, hatta benden sonra hadis yazmayın uydurmayın diyede uyardı. Ondan sonraki halifeler de uyardı ama bunlara rağmen sen oturmuş hala iki yahudinin senin gibi akılsızları kandırarak dine soktuğu uydurmaları din diye satıyorsun.. yazıktır yaa 100 kere anlattık anlamadın, bizede yazık boşuna yazıyroruz demekki. hep aynı şeyleri dönüp dolaşıp aynı şeyleri tekrarlıyorsun.

önce otur adam gibi ne yazıyor sana ne denmiş oku. ADAM GİBİ OKU ADAM.
Tarikat ve hadis düşmanlarının diliyle konuşmasan iyi olur.Kimseye de yahudiden dönmedir diye iftira etme!.Tartışmasını bile beceremiyorsun.Her bir sözünün cılkı çıkık...Bu kafayla 100 yıl daha yaşasan İslam'da bir arpa boyu yol katedemezsin.Herşeye muhalif olma ve bilmediğin konularda da ahkam kesilme... Yazdıklarımı iyice okumadan da sazan balığı gibi atlama konulara...

KUR'AN'IN DAHA ELİFBA'SINDAN BİLE HABERİN YOK!.

Sadece meallerle yola çıksaydım Allah muhafaza yolumu şaşırırdım.

Bak arkadaş!.tarikat, mezhep, tasavvuf şeriat, hadis;bunların içine dal öğren yoğrul ve ondan sonra burada tartış benimle...Bunları incelemeye tenezzül etmezsin kuru bir akılla bana akıl satarsın.Çocuk mu sandın beni!.

Yahu siz bu siteden herkesi uzaklaştırmışsınız.Demek ki çekici değil, itici olmuşsunuz.Utanmadan bir de değerli mukaddes davalara yan gözle bakanlardansınız.

Site bayağı yalnızlaşmış.Bunun vebali de sen ve senin gibilerdir.Hayatınıza, nefsinize uygun ne varsa bu Kur'an'dandır diye algılamışsınız.Allah'tan korkun yahu!...

Ayetler, hadisler veriyoruz hiç anladığınız, düşündüğünüz de yok.Ne biçim akıl bu, ne biçim müslümansınız?

En iyisi bu siteye hiç uğramamak lazımmış...

SON SÖZÜM:KİM HADİSLERE UYDURUK DİYORSA ASIL KENDİSİ UYDURUK İNSAN DEMEKTİR.

CAHİLE LAF ANLATMAK NE KADAR ZORMUŞ ALLAHIM.AF ET BİZİ BUNLARIN SAYESİNDE EPEY GÜNAHLAR İŞLEDİM.BU ARKADAŞLARA DA GERÇEK MANA DA HİDAYET NASİP EYLE!

ALLAH'IN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN, RABBİME EMANET OLUN...

Bookmarks

Etiketler
namaz, rekatları