Konu: Selam
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4. June 2015, 08:01 AM   #1
Root
Yeni Üye

Root - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
1 Mesajina 2 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
Root has much to be proud ofRoot has much to be proud ofRoot has much to be proud ofRoot has much to be proud ofRoot has much to be proud ofRoot has much to be proud ofRoot has much to be proud ofRoot has much to be proud of
Standart Selam

Selam ,

Arkadaşlar Ben 2006 yılından beri hanifdostlar.net sitesine sonra da hanifler.com sitesine üyeyim . ( Kullanıcı adımı ve şifremi unuttuğumdan yeni aldım )

Çoğunuzu aslında tanırım . Çok az mesajım vardır genellikle okumayı tercih ederim.

Sizler sayesinde ben çok şey öğrendim . Herkese TEŞEKKÜR EDERİM .

Arkadaşlar ben bir web sitesi hazırlığındayım . Forum şeklinde yapmayı düşünüyorum. Bu site Kuran'da geçen kelimelerin SEMANTİK - ETİMOLOJİK - SÖZLÜK vs anlamlarının çalışılacağı bir forum sitesi olacak. Sadece buna yönelik. Zaten diğer konular bu forumda mevcut.

Bir firmayla anlaştım .Seçimlerden sonra yapılmaya başlanacak.

Benim isteğim bu siteyi beraber kuralım. Ben ARAPÇA bilmiyorum. Hem benim gibi Arapça bilmeyenlere hem de bu alanda araştırma yapmak isteyenlere bir kaynak olsun istiyorum.

Bana tavsiye edeceğiniz ne varsa açığım . Ben de hala öğrenme aşamasındayım . Çok yeterli bilgim de yok .

Aklınızda ne varsa ...

Eklenmesi istediğiniz başka şeyler de varsa ekleyebilirim.

Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

Teşekkür Ederim
Root isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Root Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
dost1 (4. June 2015), Escherich (4. June 2015)