Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17. May 2013, 01:35 PM   #68
bartsimpson
Super Moderator

bartsimpson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 481
200 Mesajina 303 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
bartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud of

Alıntı:
merdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sünnetullahin siniri nedir? Aklimiza yatan, normal olan hersey sünnetullahin sinirlari icindedir diye mi düsünecegiz? Bir yerlerde lietesi mi var "Allah'in Sünnetullahinin"?

Rabbimizin ilmi sonsuzdur, bize cok bir az verilmistir, bu yüzden aklimiz her seye erebilirmi, her bir seyin cevabini bulabilirmiyiz? Bu gün NO deri yarin acikliga kavusunca YES deriz. Sanki neyin sünnetullaha ait neyin ait olmadigini biz insanlar ölcüyoruz.
Bakara (31) Allah Adem'e bütün varlıkların isimlerini öğretti. Sonra onları meleklere göstererek, "Eğer doğru söyleyenler iseniz, haydi bana bunların isimlerini bildirin" dedi.

Bakara (33) Allah şöyle dedi: "Ey Adem! Onlara bunların isimlerini söyle." Adem, meleklere onların isimlerini bildirince Allah, "Size, göklerin ve yerin gaybını şüphesiz ki ben bilirim, yine açığa vurduklarınızı da, gizli tuttuklarınızı da ben bilirim demedim mi?" dedi.

Bakara (242) düşünesiniz diye Allah size âyetlerini böyle açıklamaktadır.

Alıntı:
merdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet nedir Allah'in degismeyen sünnetullahi?
Suyun kaynama derecesi nedir sevgili merdem???

http://www.biltek.tubitak.gov.tr/coc...ama_index.html

http://www.biltek.tubitak.gov.tr/coc...oje/index.html

Birde ben ekleme yapayım; Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve alt dalları.

Konu bartsimpson tarafından (17. May 2013 Saat 01:44 PM ) değiştirilmiştir.
bartsimpson isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla