Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4. June 2013, 08:12 PM   #3
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Ne demek oluyor simdi?

Ben soruyorum bu haber dogrumudur diye.

Haber getiren fasik kimdir?

Haberi arastiran ver mi aramizda dogrumu degilmi diye?

Coluk cocuk sahibi olanlarimizin bilmeleri gerekli gelmezmi colugunu cocugunu kimin eline teslim edebilir yada etmemesi gerekir diye?

Ates olmayan yerde duman tütmez.

Ben Islamoglu'nu tanimiyorum, bir isim de yok kendisinle. Isi olanlar düsünsün.

Tesadüfen rastladigim bir haberdir, hususi Islamoglu'nun gecmisini arastirmak gibi bir art niyetim olmadigidir.

Dogruya dogru konusmak/yatismak ne zamandan beri kabahat?

Hep örtbas etmemizden dolayi degilmidir zaten Islam dininin basina gelenler?

Arastirmayalim Din Kardeslerinin arasi acilir aldigimiz sonuclardan diye diye, ne hadis kalburcularinin gecmislerini arastirdik, ne de uydurulan (!) Emevi tingirtilarini arastirdik.

Kafamizi deve kusu misali gömmeye devam edelim.

Kimin ne oldugunu ancak Allah bilir diyoruz kolayimiza gelince. Görünen köy klavuz istemez diye de bosuna denmemis herhalde.

Gazetelerin radyolarin tv'lerin bangir bangir verdigi her bir haberi acaba kac kisi arastiriyor? Herseyden evvel kimin imkani var bu arastirmalara?

Demek ki herbir haberi görmemezlikten gelmemiz gerekir, kalbimize danismamiz kalir sonuc olarak.

Mahkemeler de nasil olsa bir ise yaramiyor, öyle ya, kimin güveni kaldi ki artik.

Aklima gelmisken sorayim, zinada 4 sahit lazim hepimiz biliyoruz ayetlerden, acaba tecavüze ugrayan sikayet etmeye kalktiginda da aynen zinadaki gibi 4 sahit mi getirmesi gerekir?

Selam ve dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla