Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25. December 2010, 11:39 PM   #17
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Şimdi ben size soruyorum,,, peygamberimiz bugün kıldığımız namazı kılmışmıdır? böyle bir cami yaptırmışmıdır? mescitlerde (cami değil MESCİT) Allahın adının yanına kendi ismini yazdırmışmıdır? bu şekilde imam müezzin v.s. tutmuşmudur? kamet getirmişmidir? tesbik çekmişmidir? Kabede namaz kılmak dururken neden farklı bir yere mescit yapılmıştır?

Eğer getirmişse bunu hangi kaynağa ve bilgiye dayanarak söylüyorsunuz?
Eğer aklınızdan birkaç kaynak geçtiyse, bu kaynakların kaçı vahye yada bilimsel çalışmalara (onlarda Allahın ayetleridir) dayanıyor. Bu kaynakların hristiyanların inandığı bu günkü tevrat-incil ve eklerinden farkı nedir?

Sizce kılmış mıdır?
Yoksa önceki konularda bahsettiğimiz zikir, dua ve yakarışları mı yapmıştır?

Cevabı sizin vicdanınız verecek,
ben Ya sadece bir tebliğciyim Ya da sadece fısıldayan bir şeytanım. Benim sözlerime dahi doğal olarak güvenemiyecekseniz, asıl doğru cevabı alabileceğiniz mutlak güç ve hüküm sahibi, en ince ayrıntıyı, gizliyide açığıda bilen, bu yazıyı dahi okurken üzerinize titiz bir gözetleyici olan kaynak kimdir.

Bakara 186
Kullarım sana, beni sorduğunda (söyle onlara): Ben çok yakınım. Bana dua ettiği vakit dua edenin dileğine karşılık veririm. O halde (kullarım da) benim davetime uysunlar ve bana inansınlar ki doğru yolu bulalar.

Konu hiiic tarafından (25. December 2010 Saat 11:45 PM ) değiştirilmiştir.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 8 Kisi:
aşık74 (26. December 2010), Barış (28. December 2010), dost1 (26. December 2010), mesud (15. June 2014), Miralay (26. December 2010), Taner (11. January 2011), TEBYİN (26. December 2010), yeşil (7. November 2011)