Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30. July 2013, 12:39 PM   #28
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
bartsimpson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bırak tatavayı Merdem.

Sorduklarıma cevap ver

Sen hangi sıfatla insanların maddi manevi mirasına sahip çıkıp çıkmama ölçüsünü belirleyebiliyorsun.
Sen hangi sıfatla insanları dinden dönmekle itham ediyorsun.
Sen hangi sıfatla insanlara görüşlerinden dolayı hain diyebiliyorsun.

1. ölcüyü ben belirlemiyorum, yeteri kadar dolasmissindir internette herhalde, aramaya devam et. Ölcüyü belirleyenlerde senin gibilerdir esasinda.

2. kimseyi dinden dönmekle itham ettigimi hatirlamiyorum, bir hatirlativer nerede ve ne zaman?

3. Hain diyen ben miyim yoksa siz Atatürkcülermisiniz? Yorumlari bir gözden gecir, sadece benim en son satirlarimi yakalamisa benziyorsun, benden evvelki yazilanlari degil. Desem ne yazar ki diyecegim de, hain kime ne zaman hangi sartlar altinda deniliyor bir de onumu arastirsam acep.

Burada harcama kendini kardesim, 80 bin putun var tozu alinacak, güvercin pisliklerinden temizlenecek. Kendi kendilerini parlatamiyorlar. Tevrat'ta acikca yaziyor, kendilerini koruyamazlar diye, sag olsun, devletiniz koruyor.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla