Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30. December 2010, 12:25 AM   #30
FEDAKARADAM
Uzman Üye

FEDAKARADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 51
95 Mesajina 146 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
FEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud of

Alıntı:
barış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam fedakar adam,

sitemizdeki yazıları,paylaşımları, özellikle kuran kavramlarına ilişkin ayetleri okumanızı ve ondan sonra bizlere savaş açmanızı tavsiye ederim.

Evet savaş dedim, ve evet üstüme alındım ifadelerinizi..
Evet evet, yakaladınız beni suçüstü, yoksa ben vahhabi miyim??

Vahhabi falan ne demek inanın bilmiyorum, pek de ilgilenmiyorum açıkçası.
Ilkokul çocuğu olmadığım için, anlayabildim bubi tuzaklı meydan okuyuşunuzu.
Böyle bir tarz benim tercihim değildir. çevremdekilere dahi öğütte bulunacaksam, abese suresindeki gibi davranmaya ve çok gerekli olan yerde de kafirun suresindeki gibi davranmaya gayret ederim.

Lütfen gereksiz nitelemelerde ve genellemelerde bulunmayalım. Forumlar, sanal olsa da neticede evlerimizdir dostlarımızla paylaştığımız, misafir kabul ettiğimiz.

Birkaç bağlantı veriyorum aşağıda, sitemizde bulunan. Isterseniz burada paylaşılan ayetlere bir göz atın fedakar adam kardeşim.

kur'an yeterli midir?

kur'an anlaşılır mı?

allah mülkünü kimse ile paylaşmaz.
dinde parçalananlar dinle alay edenlerin aralarında kıyamette karar verilecektir.

soru sormak aklın dindarlığıdır.

selametle.
Verdiğin sitelerin linkini url adresiyle vermemişsin. Sadece linklerin üzerini yazıp bıraktığından dolayı linklerin yanıt vermiyor, isterseniz deneyin!..

Konu FEDAKARADAM tarafından (30. December 2010 Saat 12:29 AM ) değiştirilmiştir.
FEDAKARADAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
FEDAKARADAM Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Barış (30. December 2010)