Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29. December 2010, 11:47 PM   #27
Barış
Uzman Üye

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.340
366 Mesajina 989 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
Barış is on a distinguished road

Selam Fedakar Adam,

Sitemizdeki yazıları,paylaşımları, özellikle Kuran kavramlarına ilişkin ayetleri okumanızı ve ondan sonra bizlere savaş açmanızı tavsiye ederim.

Evet savaş dedim, ve evet üstüme alındım ifadelerinizi..
Evet evet, yakaladınız beni suçüstü, yoksa ben vahhabi miyim??

Vahhabi falan ne demek inanın bilmiyorum, pek de ilgilenmiyorum açıkçası.
İlkokul çocuğu olmadığım için, anlayabildim bubi tuzaklı meydan okuyuşunuzu.
Böyle bir tarz benim tercihim değildir. Çevremdekilere dahi öğütte bulunacaksam, Abese suresindeki gibi davranmaya ve çok gerekli olan yerde de Kafirun suresindeki gibi davranmaya gayret ederim.

Lütfen gereksiz nitelemelerde ve genellemelerde bulunmayalım. Forumlar, sanal olsa da neticede evlerimizdir dostlarımızla paylaştığımız, misafir kabul ettiğimiz.

Birkaç bağlantı veriyorum aşağıda, sitemizde bulunan. isterseniz burada paylaşılan ayetlere bir göz atın Fedakar Adam kardeşim.

Kur'an Yeterli midir?

Kur'an Anlaşılır mı?

Allah mülkünü kimse ile paylaşmaz.
Dinde parçalananlar dinle alay edenlerin aralarında kıyamette karar verilecektir.

Soru sormak aklın dindarlığıdır.

Selametle.
Kimse kimsenin yargıcı değil, olmamalı da zaten..Herkes kendi üzerinde gözetmen ve yargıç olsun..Kendimizi rahatsız edelim, dünyamız değişsin...Belki o zaman huzuru bulmuş benliğimiz başkalarına kendiliğinden ışık saçar../Elif.

Konu Barış tarafından (30. December 2010 Saat 12:48 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: Sevgili Hiiç,teşekkür ederim, bağlantıları düzelttim.
Barış isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Barış Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 4 Kisi:
hiiic (30. December 2010), kamer (31. December 2010), Miralay (30. December 2010), snobyx (30. December 2010)