Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10. January 2011, 10:05 AM   #17
snobyx
Katılımcı Üye

Tesekkür: 201
49 Mesajina 158 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
snobyx is on a distinguished road

Alıntı:
halukgta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizin en son sözlerinizden alıntı yaptığım ve salat konusundaki düşüncelerinizin üzerinde çok fazla durmadığınız, söylediklerinizi hatırlamak istemediğiniz anlaşılıyor, elbette siz bilirsiniz. Halbuki konuyu toparlamak üzereyken siz konuyu nereye getirdiniz. Bakın ben size böyle bir cümle kullandım mı?

( Cehalette direteceğim diyorsanız kendiniz bilirsiniz.)

Sizi cehaletle itham ettim mi? Peki siz bana ne haddinize bunu söylüyorsunuz. Böyle bir sözü zikir ehli söylemez. Böyle bir sözü, peygamberimizi örnek alan asla zikretmez.
Eğer zikir ehli sizin yazdığınız ilk metindeki şekilde eleştiri yapıyorsa ve kendisine özeleştiri yapmıyorsa ben zaten o zikir ehlinden değilim.

Ben sizi her konuda cehalet ile ilgili itham etmedim.İthamım ''Salat,Savm,Hacc,Vûzu''gibi teknik araştırma gereken konulardan ''Salat''ile ilgili bir yazı yazarken yeterli özentiyi göstermemenizedir.Bir reddiye yazıyorsanız,red ettiğiniz makaledeki bütün delilleri çürütmeniz gerekir.Ben sizin yazınızda tek bir arabça teknik delil göremedim.

Elbette cahil bir insan olduğunuzu düşünmüyorum.Benimki sırf bu konudaki davranışınız nedeni ile söylenmiş bir sözdür ve bu konu başlığındaki tartışmayı bağlar.Tamir etmeyeceğini bilmekle beraber kırdığım için özür dilerim.

Selametle..
Derin Düşünce (18. February 2011), dost1 (12. January 2011), kamer (10. January 2011)