Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15. December 2012, 10:45 PM   #5
bartsimpson
Super Moderator

bartsimpson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 481
200 Mesajina 303 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
bartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud of

Alıntı:
erelbil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dokunda gör diye ikna şekli mi olur hocam? Korku atağı beraberinde getirir, madem böylesine "siyonist"çe bir korku ortamı var, halk neden atak göstermiyor? İsteyen istediğini yazıyor çiziyor ve ben açıkçası bu kendi kendinize oluşturduğunuz korku oyununun samimiyetsiz olduğunu düşünüyorum.
Size öyle geliyor!!! Sevgili "ererbil"

İktidar partisinin güdümünde olan bir kamu kurumu yada görevlisini eleştirmeye yada hakkınızı aramaya kalkın bakalım. Ne ile karşılaşacaksınız.

Sevgi dolu bir kucaklama ile mi? ("devlet baba" dır ya) yoksa.... hani konu ömer adaleti ya o bakımdan...

Çocuğumun okulunda alınan paralar için itiraz etmeye kalktım karnesini vermemekle tehtid edildim...

Başbakan milli eğitim bakanına okullarda para alınıyor diyor bakan yok öyle birşey diyor...

örnekler çok, bu sadece başıma gelenlerden birisi.

Sakın bana ülkede adalet var hukuk var demeyin

http://fotogaleri.gazetevatan.com/fotogaleri/7202/1/1

adaletin gücü bunlara yetiyor...
bartsimpson isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
bartsimpson Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
khaos (15. December 2012)