Konu: Hicr 9
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30. July 2012, 10:36 PM   #8
bartsimpson
Super Moderator

bartsimpson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 481
200 Mesajina 303 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
bartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud of

Sayın "dost1" kardeş ne demek istediğimi anlayıp gerekli cevabı vermiş zaten. Ben de kendisine hürmetle teşekkür ettim.

Bu arada sayın "galipyetkin" kardeşe "Amca ben dinimi öğrenmek istiyorum" konusuna bir baba olarak endişelerimi anladığı ve verdiği muhteşem cevaptan dolayı da burada birkez daha teşekkürlerimi sunarım. Bu konu benden yana daha başka bir yerlere gitmez ben cevabımı aldım. Ama sizin söyleyecekleriniz de varsa okumaktan keyif alacağıma emin olabilirsiniz

Sevgili "khaos" kardeş sizi hala epey gergin görüyorum. Ama buna sebep olan da bensem özür dilerim. Bakın ben cevabımı aldım diyorum. Karşınızdaki insan çocuk değil ve ayrıca bu kadar azarlanacak bir şey yaptığımı da sanmıyorum. Sizden yana kalbim biraz kırgın bilesiniz. Aykırı yada değil bir soru sordum, bu işin ilmini yapmış ve görüşleri bence değerli olan insanlar da cevap verdiler, bu da benim için yeterli...

Uslup yada tarz yönünden, yazdığım yazılarda yada açtığım konularda bir yanlışlık yada haddini aşma varsa bunu site yöneticisi yada moderatörlerden PS mesajlardan yada alenen gelecek uyarılarla alacağıma eminim. Akabinde kendime gerekli çeki düzeni vermeyi de bilirim. Amacım üzüm yemek.

Daha önce de dediğim gibi, sitenizin ve site içinde yazan kişilerin (zaman zaman farklı noktalardan baksalarda) aynı amaca gönülden hizmet ettiklerini ve bu amaca gönülden bağlı olduklarını gördüm ve görmeye devam ediyorum.

Sizlere nazaran, benim gibi bilgisiz ve cahil bir insanı kaale alıp cevap verdiğiniz ve ilgilendiğiniz için de ayrıca takdire şayansınız.

Lütfen bu lafımı farklı algılamayın alay etmiyorum sizlerle. Benim bu forumda yazan yazıları okumam ve cevap yazma cüretini kendimde görmem sizlerin sayesindedir.

Daha öncede söylediğim gibi, insanların burada yazanların 1000/1 için bile din elden gidiyor diye birbirini öldürdüğü bir ortamda, dini konuları cesur ve medeni bir şekilde tartışabildiğiniz ve birbirinizi bilinçlendirdiğiniz için bir insan ve müslüman olarak teşekkürlerimi sunuyorum.

Allah hepinizden razı olsun.

PS: Bu arada çevremde de biraz muzur, kışkırtıcı ve aykırı bir yapım olduğundan, az buçuk karakterimle özdeş "bartsimpson" ikonunu kendime nick seçtim. Ama seyreden bilir tüm muzurluğuna rağmen temiz kalpli bir çocuktur
bartsimpson isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
bartsimpson Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
dost1 (30. July 2012), Miralay (6. September 2012)