Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4. February 2013, 12:04 PM   #200
Miralay
Uzman Üye

Tesekkür: 4.080
276 Mesajina 635 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 25
Miralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud of

Selam çok değerli Merdem kardeşim.

Lütfen beni ve diğer kardeşlerimizi yanlış anlamayınız. Buyurduğunuz gibi, özellikle sitemizde ve reel hayatta cinsiyetin ve de cinsiyetinizin bir önemi yok. Önemli olan insan olmanız ve çok değerli bilgi birikimi ve fikirlere sahip olmanız.

Çok sevip,saydığım Galipyetkin kardeşimizin size,"beyfendi" hitabı üzerine aklıma başımdan geçen komik bir olay geçince hafif tebessüm ederek; size bayan olarak hitap etme gereği duymuştum.

Bu siteye ilk üye olduğum zamanlarda, Barış rumuzlu kardeşimize her seferinde "Barış abi" diye hitap ediyordum. En sonunda kardeşimiz bayan olduğunu belirtmek zorunda kalmıştı.

Hatamı anlamıştım ama, kendilerini bu hususta uyarıda bulunmaya sevk ettiğim için utanmıştım da.

Başınızdan geçen olaylardan dolayı cenab-ı Allah'tan sabırlar ve sonunun hayırlara dönüşmesini niyaz eyliyorum.
Çocuklarınızın da hanif birer mü'min olmasını da niyaz eylerim.

Allah sağlık,afiyet,huzur ve faydali ilimler size ve hepimize nasip eylesin.

Selam,saygı,dua ve muhabbetlerimle.
Miralay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Miralay Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
dost1 (7. February 2013), merdem (4. February 2013)