Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11. October 2011, 03:01 PM   #6
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Ayrıca size cevap verildi. Kimse yazılarınıza cevapsız kalmadı...
hızlı mesajda Dost1 verdi..
bana sorduğunuz soru ve cevabı hala profil duvarımda duruyor... 5 ekimde yazmışım...

Siz hangi cevapsızlıktan bahsediyorsunuz onu da anlatır mısınız?

AMA İLLADA AYBER okumak istersen ben sana yazayım son yazısını, aşağı yukarı böyle bişey olacak;

Uzay kuantum boşluğunda sinapslarının iç füzyon çekirdeğinde değişik iletişimsel canlılar ve algı kapsamının az berisinin kıyısında da non-iletişimsel (anlaşılması güç frekans ve çözülemez sound streo sistem) varlıklar bulunur ki bunlar manyetik rezonansın dış çevresinden 5 mm daha içeriye girmezken hemen akabindeki 3 nanometrilik çaptan ses ve mesaj aktivitesi gönderir.

Buna göre benim talimatlarıma uymazsanız bu sistemsel düzlemi geçemez ve sonsuza kadar manyetik ışınsal demetin karşısında kalırsınız. Sadece Benim öğretimle bunu geçebilirsiniz.. Çünkü rezonans ve kuantumsal tehlikeleri tek başınıza geçmeniz imkansız.. talimatlarımı bekleyin..

devamını okumak, talimatları almak ister misiniz?
Önce herşeyden önce işe Allahı istemekle başla, sonra Cenneti iste ve seni manyetizmanın kuzey güney paralelinden cennete götürecek efendiyi ara ve bul... heps bu... ister misin bi tane kayıt edelim seni?

Konu hiiic tarafından (11. October 2011 Saat 03:15 PM ) değiştirilmiştir.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 4 Kisi:
Anonymous (12. October 2011), bartsimpson (26. July 2012), kamer (12. October 2011), Miralay (20. October 2011)