Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11. October 2011, 03:15 AM   #3
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Hans Ayberg ile bir ilgimiz yok...
Hatta belkide pek çok noktada kendisiyle tezat düşeceğimiz yerler olabileceği kanısındayım.
Hatta bu sitede aybergi bilen tanıyan bile yok belkide...

İslamın tek öğretisi vardır, o da; Kur'an-ı Kerim dir..
Hansın hunsun değil, direk Allah'ın öğretisidir. En doğru öğreti (ha derseniz ki ben Kuran değil bana Hans lazım o halde bu sitede aradığınız kaynaklar yok, yolunuz açık olsun)

Hans uçmaz müritleri uçururmuş. Abartılar, yalanlar ve zanlardan oluşan bir dünya bunlarınkisi. Ben zerre hayır göremiyorum... Zaten İslamın parsellendiği yerde ya münafık vardır ya da halisülasyon gören deliler. akıllı adamların da başlarına vura vura, kafir ilan ede ede alırlar elinden dini... Bu da acizane hayat tecrübemdir, Zaten Kuranda peygamberlerin inkar edilme ve istenmeme sebebi de budur. Birileri insanların manevi inançları Allahın fıtrat üzere yarattığı Akıl dinine getirince, din tacirleri kızar, küser, döver, söver, sonra Allah adına o istedi diyerek öldürür felan... dikkatli olun!...

Eğer düşünüp anlayan biriysen sana kardeşin kardeşe yapacağı en güzel bilgi yardımını yaptım; mister hansın insanlığa verip kazandıracağı zerre hayır yok.

Konu hiiic tarafından (11. October 2011 Saat 03:30 AM ) değiştirilmiştir.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Miralay (20. October 2011)