Tekil Mesaj gösterimi
Alt 8. June 2014, 10:32 AM   #18
Araştıran
Uzman Üye

Araştıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
41 Mesajina 74 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
Araştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud of

Alıntı:
ebumaruf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İblisin nasıl bir şirk kapısıdır ki.
Almanya da yaşadığım dönemde eroinman türk ve alman gençlerinin tevbe edip 2 gün sonra
namaza başlayıp Türklerin günahlardan, Almanlarında ateizmden islama girdiklerine kaç kere şahit oldum.
Ya bizim bildiğimiz iblis kafayı yedi yada bu başlıkla bu konuyu açan zihniyet kafayı yememiş şeytanın oyununa gelip. Ateist Alman polislerinin bile hayret ede ede kendi elleriyle kendi gençlerini getirdikleri kapılara içimizdeki insanların hale şirk hatta şirkü ekber olarak görmesini sağlıyor. İşin ilginç tarafıda iblisin bunu Kuran-ı Kerimi kullanıp yapması. İnsan oğlu ne kadar tuhafdır ki. Bilmedikleri yerler hakkında ne kadar cüretkar atıp tutuyorlar.
İsra
(53) . Kullarıma söyle: (İnsanlara karşı) en güzel sözü söylesinler. Çünkü şeytan aralarını bozar. Çünkü şeytan insanın apaçık bir düşmanıdır.
Türk ve alman gençlerin İslama yada dine dönmeleri güzel şeyler.Tamam Allahı zikrediyorlar ve yaptıklarından tevbe ediyorlar,iyi ve güzel şeyler üretmeye karar veriyorlar bunların hepsi güzel şeylerde.Tüm bu olanları tasavvufa bağlamana şaşırdım.Çünkü aynı örneği herhangibir batı toplumunda evangelistlere,protestanlara,katoliklere atıyorum hinduizm inancına bağlasanda aşağı yukarı aynı şey olur.Yani demek istediğim herhangibir batı toplumundaki eroin kullanan yada kriminal suç işleyen gençler herhangibir papaz yada rahip tarafından ikna edilip o dinlere dönseler?Yaptıkları iş ne kadar doğru olur yolları yanlış olduktan sonra.Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
bartsimpson (8. June 2014)