Tekil Mesaj gösterimi
Alt 6. July 2013, 09:15 AM   #2
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
khaos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Değerli Hanifler.com üyeleri
Eylül 2012 yılından bu yana sitemize kıymetli görüşleri ile renk katan RAVEN arkadaşımız yakalandığı kan kanseri hastalığına maalesef yenik düşmüştür.

Kendisine Tanrı'dan rahmet başta ailesi olmak üzere tüm dostlarına başsağlığı diliyorum.
Rabbim geride kalanlara sabirlar versin.

Rabbimiz! Hesaplarin görülecegi gün bana, anneme, babama, Kenan'ima, RAVEN'e ve müminlere magfiret eyle, merhamet eyle.

O kadar üzüldüm ki habere, gözyaslarimi tutamiyorum. Kendisini cok severdim. Benim KAHRAMANIM idi

Degerli Kardesim RAVEN'in sitede bulunan bana en son mesajindan anladigim kadariyla helallesmistik. Rabbim ondan razi olsun.

Kardeslerim, hareketlerimize, sözlerimize, birbirlerimize yönelen ifadelerimizde lütfen saygili olalim. Kimin ne zaman nerede ve nasil ölecegini ancak Rabbimiz bilir. Birbirimizi kirmayalim.

Hepinize hakkim helal olsun Kardeslerim. Ölülerden alinacak ibretleri unutmayalim.

Selam ve Dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla