Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28. May 2013, 09:59 AM   #42
bartsimpson
Super Moderator

bartsimpson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 481
200 Mesajina 303 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
bartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud of

Zined'in tavsiye ettiği bir sitede okudum...

http://www.yalandusmani.com/2013/05/nukleer-gercek.html

Hala neyi tartışıyoruz...

O baştaki yöneticiler bizim ve çocuklarımızın geleceğine nükleer tesisleri çivi gibi çakınca görürüz hep beraber.

Hadi ben biliyorum da, sen ne diyeceksin Galip Abi torunlara, merak ediyorum

Sonra burada tartışmaya devam ederiz, süphaneke amin...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23381401.asp

İZİNSİZ İTHALE 42 BİN LİRA

Orman Genel Müdürlüğü’nden izin almadan ticari olarak orman bitki türleri tohumluğu üretimi yapanların faaliyetine son verilecek. Bu kişilere 33 bin lira idari para cezası kesilecek ve ürüne el konulacak. İzinli olup da belirlenen esaslara aykırı hareket edenlere 17 bin lira para cezası kesilecek. Orman bitki türleri tohumluğunu izinsiz olarak depolayan, işleyen, yurt içinde ticaretini yapanlara 5 bin lira, orman bitki türleri tohumluğu üretim, depo ve teşhir alanlarında mücadelesi istenen zararlı organizmalarla ilgili mücadeleyi yapmayanlara kesilecek para cezası ise 2 bin lira olacak.

Amerikada evinin balkonuna fide ve çiçek ekmek federal suç... Birilerinin abisi böyle olucağını söyledi ya...

VAKIF TAŞINMAZINA SİGORTA

İhtiyaç duyulması halinde, kıyılarda ibadethane yapılmasına izin verilecek. Kiraya verilen ya da tahsis edilen vakıf taşınmaz malları; yangın, hırsızlık ve doğal afetlere karşı sigortalanacak. Dağıtılan vakıfların hayatta bulunan kurucularının başvurusu üzerine, bin lira ile yeni vakıf kurulabilecek.

Not : Allah Rızası için linklerdeki haberleri okumayı ihmal etmeyin...

Konu bartsimpson tarafından (28. May 2013 Saat 10:08 AM ) değiştirilmiştir.
bartsimpson isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla