Tekil Mesaj gösterimi
Alt 8. May 2009, 06:15 PM   #3
SARAH
Uzman Üye

Tesekkür: 11
70 Mesajina 80 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 17
SARAH has a spectacular aura aboutSARAH has a spectacular aura about

Atlantis-mu-misir Uygarligi Ve Gunumuz Irk Ve DinleriManiaC06-02-06, 11:29
Bir ülke düşünün teknolojide en üst düzeye gelmiş ama nerede bir hata yapmış ve çöküşe gitmiştir.Bunun en güzel örneğini bize ATLANTİS gerçeği verebilir.Tüm Atlas Okyanusunu tamamen hemen,hemen kaplayan bir ana kıta sizi 500.000 yıl gerisine götürüyoruz.Çiftçilikle uğraşan bir ülke zamanla artık bir takım yardımlar alarak ki,bunlar uzaysal yardımlar teknolojik yönden de gelişmiştir,ama öyle bir zaman gelmiştir ki, menfaati elinde tutanlar ile alt tabaka arasında bölünmeler öylesine ap açık belirginleşmiş ki,hükmetme olgusu her şeyi bilme olgusu tüm ana kıtanın parçalanmasına ve 3 kara parçasına ayrılmasına sebep olmuştur...Her şeylere vakıf olduklarına inanmışlardı..Ben yaratacağım,ben yok edeceğim, ben hükmedeceğim...Ben,ben,ben...sonunda bu ben tüm ana kıtanın yok oluşuna sebebiyet verdi...3 kara parçasına ayrılan ada kara parçaları alga, ruta ve daitya da 75.000 yıl önce aynı kaderi paylaştı yine Ben saldırısı bu üç adayı yuttu, geride son kara parçası küçük bir ada Poseidonis kalmıştı.
Poseidonis bir kara büyücüler(majisyenler) ülkesi idi:İnsan yaşantısına hiç önem verilmiyor. Zenginler, yönetimdekiler ve Rahipler üst sınıfı oluşturuyordu. Fakir alt tabaka halk ise birbirine sevgi ile bağlı bir grup oluşturmuştu..Beyaz Büyücüler alt tabakada halka karşılıksız hizmetler veriyorlar..Kara büyücüler ise üst tabakanın istekleri doğrultusunda halkı eziyorlardı. Binlerce insan zindanlarda aç ve susuz veba salgını ile yaşıyordu.Böyle yaşamaktansa ölelim daha iyi diyorlardı..İnsanlık hizmetine kendini adamış Beyaz Büyücüler de zindanlara atılmışlar eziyet görüyorlardı.Halkın adeta özgür iradesi elinden alınmıştı...Sonunda alt tabakada ki halklar ateşin,suyun,havanın ve toprağın Tanrılarından gelin ülkemi yok edin böyle yaşamak istemiyorum demeye başladılar bu akın dalga dalga tüm zindanlara ve alt tabaka halka yayıldı;herkes şarkılar şeklinde böyle yaşamaktansa gelin ülkemi yok edin diye teganni ederek çöküşün gelişini müjdeliyorlardı,sonunda büyük bir yer ve gök harekatı ile Tüm ATLANTİS(Poseidonis)sulara gömüldü...Şimdi günümüze bakın insanlık nereye gidiyor...
SARAH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla