Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13. June 2013, 12:21 PM   #20
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
Fers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gül yüzlü teyzem benim cevabım sana ağır gelir, beğenip alıntıladığın cevap sana yeter...
kopyala yapıştır...
Müminler birbirlerinin kardesleridirler. Kan akrabaligi olusmaz bu kardeslikten.

Bu Rabbimiz tarafindan müslümanlar arasinda kaynasmaya, yardimlasmaya tesvik edilmisrit.

Ben sana emmioglu diye hitap ettigimi hatirlamiyorum. Aramizda akrabalik mi var? Kabadayi ayaklarina lüzum yok!

Ben ömrümde annemi görmemisim, sayet teyzen oluyorsam, o halde annene bir zahmet soruverde annemi anlativersin.

Benim 60 yasinda olmam, üstelik bir kadin olmam, kimsesiz olmam senin saldirilarina bir sebep olarak görüyorsan yaniliyorsun.

Her bir yazimin altina igneli satirlar yazip, öküzün altinda buzagi aramana da lüzum yok. Görmemezlikten gel yeter. Ignore listesine al, olmadi internet sayfani kapat.

Konuyu dagitmana sebep nedir anlamadim öncelikle.

Benim sordugum tecavüze ugrayanin durumuydu, zina ile alakasi olmayan bir konu. Zina her iki tarafin rizasiyle olur, tecavüz riza gözetilmeden zorla gasp ile ortaya cikar. Sayet gönlün Ismailoglu ile ilgili konuyla celisiyorsa, onu da acikca ifade edersin olur biter.

Ahmak ariyorsan yanlis yerdesin, bana takilma.

Senle Galip beyin kafalarinizda neler dönüyor bilemiyecegim, ama rahat birakilmak istedigimi ben acikca söylüyorum. Birbirinizi destekleyin, beni araya katmadan.

Kardeslikten ne anladiginiz bir muamma benim icin.

Benim imanimdan, bilgimin derecesinden kendimden baska kimse sorumlu degil. Tenkidi de tesviki de kimsenin vazifesi degil. Kimseye de hesap verme zorunlulugum yok yeryüzünde.

Sanki her avukat bir iki cümleyi muntazam olarak düzmekle hakli olmus olsalardi, edebiyatcilar her gün ödül kazanirdi.

Biz burada bir iki yaziyla anlasamiyoruz ki, dünya insanlari nasil anlasacaklar aralarinda. Sözlerle baslayan atismalar sonunda top tüfekle atismalara dönüyor. Görüp duruyoruz da acaba neden örnek almiyoruz?
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla