Tekil Mesaj gösterimi
Alt 2. June 2011, 05:00 PM   #2
nerdogan
Katılımcı Üye

Tesekkür: 112
27 Mesajina 69 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
nerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud of

Mavera kardeşim kusurabakma çok eski bir konu ancak özel mesaj göndermektense buradan yazmayı uygun buldum herkesin bilgisi adına.Ben bu konuyu yıllardır düşünmekteyim ama cesaret edemiyorum.Çok ekonomik sorunlarım oldu manevi sorunlarla beraber .Ancak yavaş yavaş belimi doğrultup bu konuya eğilmek istiyorum.Bu fikir annemden bana geçti aslında.Kendisinin en büyük hayali arabası olsun bu arabayla artan yemekleri toplayıp ihtiyaç sahiplerine dağıtsın.Fakat onun yapması artık oldukça güç ben de siz gibi çok istekliyim.Bilemiyorum üzerinden 2 yıl kadar geçmiş bir çalışmanız mevcutmu? Benim bir tanıdığım var otelde yardımcı olur mu bilemiyorum.Bu konuda sizinle fikir alışverişi yapmak istiyorum.
Bu güzel düşünceyi sizle paylaşıyor olmaktan çok memnun oldum doğrusu.
nerdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
nerdogan Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 4 Kisi:
Anonymous (2. June 2011), Barış (3. June 2011), mavera (2. June 2011), Miralay (3. June 2011)