Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27. May 2010, 11:35 PM   #3
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Tekfir konusunda şu fitneye dikkat ediniz....

Ben müslümanım,, ve baba oğul kutsal ruha inanıyorum

Hadi beni tekfir etme, eğer etmezsen benim fitnem büyür, islamı bozar... Tarikatlılar müslüman olmadıkları için islamın adını hem lekeliyorlar hemde fitne sokuyorlar, kuranda dinde olmayan Allahın hakkında hiç bir delil indirmediği şeylere insanları düşürüyorşlar, insanları Allahla kandırıyorlar, kitabın ana ayetlerini bırakıp meallerden altını üstünü bilmeden nokta atışıyla değişim manalar çıkarıyorlar...

dikkatli olmak lazım... müslümanı tekfir etmeyiz. ama müslüman görünümlü münafıklar bizim için fitnedir. Tarikatlarda şirk işleniyor ve buna karşı, inanmıyorsanız dokunmayın eleştirmeyin tarzı savunmalar yapılıyor.. yapılan siyaset oynanan oyun ortada. görmeye göz lazım sadece,,,

ALlah dini yalnızca ona has kılarak yaşayanlardan eylesin, araya kimseyi sokmamamız gerektiğini kuranda emrediyor... Allah resulunun sünneti böyledir. Fitneci uydurma tarikatları tekfir müslümanın görevidir. biz gerekeni yapmadığımız için bir sürü gencimiz cüppeler içinde hiçkimseye faydası oladan, üstelik salih amel yapma fırsatı bile bulamadan ölecekler,,, Allah şeyhe hizmeti değil, insanlara hizmeti emreder. ve ilk hizmet Anneden başlar.
Sakın elin sakallılarını keyiflendirmeyin, onların islamla alakaları yoktur, sakın bu tuzaklara düşmeyin. internette konuyla alakalı daha birçok yazı bulabilirsiniz...

Google search; tasavvuf tarikat şirk
--------------------------------------

ha bu arada 5 yıllık nakşibendi müridiydim,,, 5 yıldır şirk işlediğimi kurandan ve hanif müslümanlardan öğrendim.. bende neden hep ruhum sıkıntı içinde diye soruyordum kendi kendime, meğer Allah bizim gibi şirkperestleri saçmalıklarımızın içinde bocalatıyormuş... Kuran okuyunca herşey çözülüyor insanın hayatında...

Konu hiiic tarafından (27. May 2010 Saat 11:38 PM ) değiştirilmiştir.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 5 Kisi:
aşık74 (29. May 2010), Barış (28. May 2010), dost1 (28. May 2010), erol5109 (8. May 2011), Miralay (29. May 2010)