Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15. January 2009, 12:56 AM   #44
dost1
Site Yöneticisi

dost1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3.567
1.083 Mesajina 2.384 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 100000
dost1 is on a distinguished road

ALLAH İLE ALDATMANIN
BÖLÜCÜLÜĞE DESTEK İÇİN KULLANILMASI
ABD, PKK başını Türkiye’ye teslim etmekle birkaç kuşu birden vurmuştur:
1. Marksist bir örgüt olan PKK’nın Marksist başını kopararak örgütü ABD’nin kapitalist-emperyalist vadisine çekmiştir,
2. Öcalan’ı Türkiye’ye teslim ederek Türkiye’nin ‘gönlünü almıştır’,
3 .Öcalan’ın idam edilmemesini şart koşarak PKK ve onu seven Kürt unsurların kalbinin kırılmasını önlemiştir.
4. Örgütü Marksist karakterinden uzaklaştırarak dinî hassasiyeti olan Kürt unsurların ona sıcak bakmasını sağlamıştır.
ABD, bir yandan bunları yaparken, bir yandan da, PKK’nın dinle irtibatının kurulmasından rahatsız olmayacak bir iktidarın işbaşına getirilmesini sağlamış ve Allah ile aldatmanın saltanat kurumu olan AKP siyaset dinciliğini, Türkiye’deki işbirlikçilerinin de desteğiyle Cumhuriyet Türkiyesi’nin yönetimine getirmiştir.
27 Mayıs 2008 günü, gazetelerin internet sitelerine düşen şu haberle bir kez daha doğrulandı: “APO talimat verdi: İlahiyat akademisi kurun. İmralıdan terör örgütüne talimatlar yağdıran Öcalan’dan son bomba: ‘Peygamberler şehri Urfa’ya ilahiyat akademisi kurun! Urfa peygamberler diyarıdır, halkı inançlıdır, din doğru öğrenilmelidir. Bunun için bir ilahiyat akademisini oraya kurabilmelidir. Ben de dinî ta Hz. İbrahim’den alıp günümüze getiriyorum, çözümleme yapıyorum.” (Hürriyet internet sitesi, 27 Mart 2008)
dost1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır