Tekil Mesaj gösterimi
Alt 7. February 2011, 01:50 PM   #132
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Ben buharnin hadislerini ayetlerden daha çok biliyorum, çünkü senin gibi pek çok kişiyle karşılaştım bana emrettiler ki Kuran okuma! hadis oku, bende okudum yıllarca, yıllarca tarikat köşelerinde evliya mürşit peşlerinde gezdim. rabıtalar yaptım, yıllarca alim evliya kitapları okudum..

Ama gün geldiki sadece 1 tane... 1 tane ayet meali okdum,, bak ne diyorum 4 değil 5 değil 10 değil,,, sana yazdığımız gibi onlarca değil sadece 1 tane....

sen gelmiş bana bunları yap diyorsun,, e be güzel kardeşim. sen kendini gerçekten bişiler biliyor mu sanıyorsun yoksa öyle mi göstermeye çalışıyorsun?

Kuran anlaşılmaz dersiniz ama peygamberin hadisleri nasıl oluyorsa hiç sapmadan anlaşılıyor..
Kuran anlaşılmaz dersiniz ama ne kadar arap alim varsa hepsinin yazısı anlaşılıyor.

oturmuş çokda iş yapmış marifet yapmış gibi içinden çıktığımız pisliği bize övüyor aklınca git bunlarla yoğrul diyor,,

Gerçekten Allahın saptırdığına çıkış yok,, hidayet vermediğine çıkış yok..

Konu hiiic tarafından (13. February 2011 Saat 01:11 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: Öfkelenerek yazılan yazıya şeytan ortak olur.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla