Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22. October 2010, 03:50 PM   #11
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Alıntı:
ak yüzün kara yüzün ortaya çıktığı günde anlicaksınız kimdir o ulul emr
Allah razı olsun, mahşer ayetlerini hatırlattın...
Evet gerçekten ben de merak ediyorum kimdir bu ulul emr dediğiniz kişi,..
Bir soru sormak istiyorum, acaba bu ulul emr, size mahşer gününde yardımcı mı olacak? size şefaat mi edecek? bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Alıntı:
Ya herro Ya merro,,görüşürüz sizinle,,hakkınızı kaybettiniz.salla

haydi biriniz banlasın beni,
Bizim banlamamız hiç önemli değil, önemki olan ALlahın kalbiniz üzerine mühür vurmaması, eğer o mühürü yerseniz, kör, sağır ve dilsizlerden bir farkınız kalmaz, gerçekleri görmez ve delilleri işitmezsiniz. Size onlarca delil verilirde siz yine gerçekleri görmezsiniz,, üstelik kulakdan dolma bilgileriniz olduğu halde kendinizi çok şey biliyor sanır ama devamlı boş konuşursunuz,,, Allah korusun ne büyük bir kayıp...

Alıntı:
Biz o kadar yazı yazıyoruz,karşılığında mantıklı şeyler bekliyoruz
Alıntı:
derim cahilliklerinden böyleler o yüzden size yardım etmeye çalışırım
Allah razı olsun, doğru söylüyorsun, bu hanifler kesinlikle cahilliklerinden dolayı yapmıyorlar, bunlar gerçekten bile bile böyle olmuşlar, bir konuyu bildiklerinden, ilimde derinleştiklerinden yapıyorlar,, yani sizin yardımınıza (size göre yakışmıyor) bana göre ihtiyaçları yok. Zaten yardım metodunuzunda egonuzu kaşımaktan başka bir amacı olduğunu sanmıyorum.

Ama aramızdaki ortak sözü unutmayalım... Bunu iyi hatırla HakkaniyeT bunu iyi hatırla,,;

Alıntı:
ak yüzün kara yüzün ortaya çıktığı günde anlicaksınız kimdir o ulul emr
o gün hep beraber anlıyacağız kimmi gerçek ulul emr... hep beraber...
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Miralay (22. October 2010)