Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30. January 2013, 03:13 PM   #10
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Merdem.

''cözüm yolunu bizlere birakmis olsalardi zaten milyarlarca insanlarin icinde az bucuk ta olsa uygun fikirlerlerde olanlar elbette cikacaktir.''(Bu ifade sizin)

SİZ KÖLE MİSİNİZ.

Acaba neden ''OKU'' diye başladığını okuduğunuz kitabimizın bakara-104. ayetinde bir birey olduğumuz hatırlatılırken

''Cözüm yolu sizin ve benim elimizde degil, eh durum böyle okunca yakinmaktan baska bir sey gelmiyor elimizden.'' demenizi

nasıl değerlendirmeliyim

Galip Kardesim,

herhangi bie anayasa kanunundan bir bölümü okuyarak aklinizi kullanarak degistirmeye kalkin da bana bir örnek olsun. Ben devlet baskani degilim, herhangi bir klinigin görevlisi degilim, saglik bakanliginda koltugum yok da yok. OKU ile hersey halolunuyorsa okumasini yazmasini akademilerle tamamliyanlara söylenin.

Herhalde bundan sonra bir fikrim, bir düsüncem oldugunda tatbik etme imkanim olursa burada yazacagim, sayet düsüncelerde kalacaksa ise cenemi kapatir otururum. Siz yeterki memnun olun.

Tüm dünya sizin fikrinizde olsaydi bir cit dahi duyulmazdi, neymis efendim sayet bir cikar yolu yoksa "cenenizi kapayin". Sanki burada yazisan tüm kardeslerimiz fikirlerini gercek hayatta uygulama imkanlari varmis da, ben kalmisim bir yakinan.

Kimseye hasta oldugunda "saglik olsun" dememem lazim nasil olsa o kisi ben iyilestiremiyecegim, sagligina kavusturamayacagim, kimseye hapsirdiginda "cok yasa" dememem lazim, nasil olsa o kisiyi cok yasatan ben olmayacagim, kimseye "hayirli yolculuklar" dilememem lazim, sayet ucagi yada gemiyi ben kullanmiyorum. Hic kimseye acimamam lazim, cünkü durumlarini ben yartmadim ve ben degilim degistirecek olan.

Kendi kendime konusmayi ögrenmem lazim, dediklerim kimseyi ilgelendirmiyorsa.

Selam ve dua ile. ( selam ve dua ile demem bile sacma, selami kim aliyor duayi kim duyuyor mesela )
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla