Tekil Mesaj gösterimi
Alt 5. November 2012, 12:47 PM   #30
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
pramid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir tartışma sonucunda 3 şey ortaya çıkar.

İki tarafdan birisi kazanır, karşı taraf tartıştığına kinlenir. Yada berbere kalırlar; yine değişen birşey olmaz. Ki bu yazışmalardan da bir şey çıkmıyor.

1- Hiç kardeşimi bilimsel olması nedeni onu destekliyorum.

2- Sayın arskaya sen ise bazı eşik değerlerini aşamamış bir kardeşimizsin. O eşik değerini aşınca kurandan daha çok şey anlayacaksın. Ata kültünü, saf kurana yamamak ümidi ile.
Tartışma, tarafları ve sonuçları ile ilgili yazınıza katılıyorum. Onu, defalarca ikaz etmeme rağmen, yazılar yerine, şahsi nitelemelerinizle göstererek, burada bizzat tecrübe imkanıda verdiniz bana.

1- Hiç kardeşimi bilimsel olması nedeni onu destekliyorum.

Bilginin sadece bilimde olacağını sanan, ve kurandakini bilgi olarak kabul etmeyen ve peşine düşüp, onu savunmayan hiiic kardeşimiz, sana göre bilimsel ise başka bir şey demeyeceğim.

Çünkü, senin de bilimsellik anlayışını yukarıda yazdıklarından gördük.

2- Sayın arskaya sen ise bazı eşik değerlerini aşamamış bir kardeşimizsin.

canlarım benim, sizler buna inanmak isteyip kendinizi rahatlatmak istiyorsanız, ben bunu bozmayayım.

Ama, sen bazı yazılarında rivayetlere sarılırken, benim hiç kullanmadığım, gerçekliği hakkında da hiç bir zaman tam ispatlanamayacağını iddia ettiğim rivayetler dini yaşadığımı iddia edecekseniz, buna inanmak istiyorsanız size kolay gelsin.

Rabbimiz, her şeyin şahidi olarak yeter değilmi?

selamlar,
aorskaya
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla