Tekil Mesaj gösterimi
Alt 6. November 2012, 10:23 PM   #15
aRaYaN
Katılımcı Üye

Tesekkür: 30
29 Mesajina 49 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
aRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud of

Alıntı:
hiiic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tamam okuyim de geleyim hocam.
ama hala Kurana göre caiz midir diye sorduğum yerlere cevap vermedin.

(okumak eğer bir insanı bilimden uzaklaştırıyorsa, ya o insanda bir sorun vardır ya da okuduğu kitaplarında)
-Ahmet Şevket Hüdayi hazretleri.

Hazretlerinlede tartışabilseydim keşke Hangi bilimden bahsediyorsun derdim.
Ortada bilim diye dolaşan insan görüşlerini mi ? Allah'ın Kitabıyla uyumlu olanlarını mı ?

Bugün bilimsel deyip peşinden gittiklerimizin bize ileride ne gibi etkiler yapacağını Allah bilir.Hem felsefi olarak hemde biyolojik olarak.Uzun ömürlü sütler,bozulmayan gıdalar,raflarda yıllarca bozulmayanlar. Bilim ye diyor. Ama doğala aykırı.Evet internet bilgisayar iyi gibi gözüküyor ama genlerime yaptıklarını gözlerime yaptıklarını Allah bilir.Daha geçen kolestrol konusunda koskoca profesörler birbirine girdi.Bunlara mı düşüncemi yaslayacağım ? Hangisine peki ? hepsi ayrı telden çalıyor. Ben bunları temelim yapmam. Sadece temelime uyanlarını kullanırım.

Konu aRaYaN tarafından (6. November 2012 Saat 10:30 PM ) değiştirilmiştir.
aRaYaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
aRaYaN Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
aorskaya (7. November 2012), dost1 (6. November 2012)