Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13. January 2013, 05:43 PM   #14
galipyetkin
Uzman Üye

Tesekkür: 105
574 Mesajina 958 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
galipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud of

1- Zinanın illaki meallerde verildiği gibi cezalandırılmasından yana olan Sayın Merdem yanında Sayın Bartsimpson iki kişi arasında olan rızaya dayalı bir olgudur; cezalandırılamaz derken Sayın Hasan Akçay evlilik birliğini ilgilendiren ve ve toplumu rencide edici bir mesele olduğundan ciltlenip/teferruat gözlerden kaçırılmadan, açığa çıkartılıp toplum önünde toplumca cezalandırılmasını istemektedir. Bu günkü Türkiye Cumhuriyet hükümeti ise olayı şikayete bağli olmayan torlumsal suç kabul etmişken, na yazık ki Maide-49. ayete rağmen, kanunu Avrupa Birliğinin denetimine sunmuş ve ne yazık ki buradaki denetim sonucu bu günkü yasa maddesi kabül edilerek toplumsal suç ortadan kaldırılarak yalnızca eşe tanınan ve zamana ve şikayete bağlı suç haline getirilmiştir. Görülüyor ki Kur'an'ın hükümlerini her kesim ayrı ayrı anlayıp uygulama istemekte Kur'an'ın ne getirdiğinin araştırılmak istenmemesi bilhassa ''İFK'' olayı ile orada ve Nur-2'de geçen her kelimenin manâsının araştırılıp soruşturulup konunun açıklığa kavuşturulmaması istismara yol açmakta, adaletsizlik doğurmakta, bazı ülkelerde haksız suçlamalarla kadınlara zulüm yapılmakta.

2- Hasan Akçay'ın ''zina'' hakkındaki açıklamalarının neresinde argo ve müstehcen, adaba aykırı ve sokak şivesinin kullanıldığını ben bu güne kadar fark etmedim, Sayın Merdem sizden başka birinden de böyle bir şikayet gelmedi. Acaba bu yönde bizi aydınlatabilir misiniz?

Konu galipyetkin tarafından (10. May 2016 Saat 03:46 PM ) değiştirilmiştir.
galipyetkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla