Tekil Mesaj gösterimi
Alt 9. June 2011, 04:35 PM   #4
nerdogan
Katılımcı Üye

Tesekkür: 112
27 Mesajina 69 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
nerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud of

Sevgili Hiiic ve dost1 verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.Ben bu yazarın yazısını okuduktan sonra bu kadar yıldır bu konular üzerine uzmanlaşmış bir ilim adamının insanları ne şekilde yanıltabileceğini ve hadisleri Kuran ile aynı derecede kaynak olarak gösterebilecek noktalara gelebileceğini bir kez daha görmüş oldum ve paylaşmak, netleştirmek istedim.Doğrusu daha önce bu forumda başlıkları okurken yazarın meallerinden alıntılar okudum ve açıklamaları hoşuma gidince mealini satın almadan önce araştırdım ve bu fikirlere sahip olduğunu gördüğümde derhal vazgeçtim.İsabetli bir karar verdiğime inanıyorum .Ayrıca bu şekilde açıkça fikrimi belirttiğim için kusurabakmayın ama Kuran yerine hadis kitabı almak istemezdim.Aydınlatıcı bilgiler-ayetler için Allah sizlerden Razı olsun.
nerdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
nerdogan Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 4 Kisi:
Anonymous (9. June 2011), dost1 (9. June 2011), Escherich (19. May 2015), Miralay (10. June 2011)