Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13. July 2010, 11:43 PM   #44
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Alıntı:
Kadimdost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hiiç denen zevattan inciler

hiic ten Alıntı:Kapiş?

Terbiyesizce! sana her cevabı 4 dilde verebilirim.Mafya ağzıyla konuşma

hiic ten Alıntı:Bu konular islam ve kuran çatısı altında tartışılmaz bunu dışarda bihter ve behlülü izlerken tartışırız

Senin seviyen bu ben senle neyi tartışayım.

hicc ten Alıntı:Ama bana soracak olursanız kabul olmaz bu

Sana soran yok şimdide kendini haşa Allah yerine mi koyuyorsun.Sen kimsin ki duanın kabul olup olmayacağına karar veriyorsun.

hicc ten Alıntı:sizi değil peygamber, peygamberlerin şefaati bile kurtaramaz.

Cennete kimin girip girmeyeceğine sen mi karar veriyorsun.Peygamberin şefaatini sorgulayacak kapasitedemisin.Zihniyete bak, yuh diyorum başka bir şey demiyorum.

hicc ten Alıntı: Ben muhammedi sevdim ibrahim dostum aha şurdakide kölen grup şurdakide metresim

E yuh artık! Sözde bu arkadaş tövbe Allah ın ağzından konuşuyor.Allah böyle demez diyor.Yav bu yazıyı okuyan o senin ağababaların bile buna müdahale etmedi ya yazıklar olsun .Cahil herif Ağzından çıkanı kulağın duysun işte sizin tiyniyetiniz bu...Ne Allah a,ne kur an a, nede peygambere saygınız var.Zaten yazılarından yeni yetme biri olduğun anlaşılıyor.

Sana değil senin ağababalarına sesleniyorum.
Böyle hiiic gibi cahil cühela takımını toplayıp sözüm ona İslamiyete yeni yorumlar getiren arkadaşlar.Maşallah kendinizi Allah,Kur an,Peygamber yerine koyuyorsunuz.Allah adına hüküm veriyorsunuz.''Sen kafirsin,bu dua kabul olmaz vs.vs.vs''Sizin gibi yüzlerce yıldır islam a nifak sokmak isteyen münafıklar eksik olmadı.Biliyorum olmayacakta.Yukarıda örneklerini verdiğim hiic denen yeni yetmenin yazılarından bana Allah a kur an a (peygamberi geçiyorum zaten sizce olsada olur olmasada) saygılı tek bir söz gösterebilirmisiniz?Bumu sizin Allah Kur an sevginiz? Yazıklar olsun.Bu cahil yeni yetme arkadaş bana başka dindensen onuda tartışabiliriz diyor.Ben müslümanım.Tek bir ilaha Allah a inanıyorum.Kitabım Kur anı Kerim,Peygamberim Hz.Muhammed.

Hiic denen mental retardasyon rahatsızlığı olan arkadaş,...Senin benim veya bir başkasının inancını yargılamaya ,hüküm vermeye hakkın yok.Siz behlül,bihter kafasıyla devam edin.Zaten ağababalarınızı görüyoruz gazetelerde onun bununla bihter ve behlül olmuşken.Sonrada o,bu televizyona çıkıp millete fetva veriyorlar.
Kusura bakma ben kişilerle değil fikirlerle ilgileniyorum o nedenle senin seviyenle bir olacak değilim. Doğru bilgide eleştirilir, peygamberimizi nasıl eleştirdilerse sende beni eleştirmişsin afferim.
Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim, sen çıkıpta bana ALlah peygambere aşık olmuş dersen bende bundan daha büyük söz mü olur? Bihteri behlülü konuşmuşum sen Allahla peygambere aşk yaşatıyorsun edepsiz günahkar. Evet Allahın ağzıyla konuşuyorum, çünkü ben sizin gibi dine fitne sokucu uydurucular dğeilim... size gereken cevabı kuran vermiş zaten, Allahın dediğinden anlamayan benim dediğimden mi anlayacak. Allah hidayet versin, senin dinin sana benimkide bana, pek kısa zaman sonra Allah ayrılığa düştüğümüz anlaşamadığımız bu konularda kararını verecek. Keşke bilseydin...

Bir konunun bütününlüğünü bozup içinden kelime seçmek fitneci adetidir, Kuranda namaz kılmayınız da yazıyor ama cenabetken lafını kaldırırsan olmaz. amaaan bu kadar bilgi sana çok bile, sana anlatsamda aynı anlatmasamda üzerine varsamda dilini çıkarmış soluyorsun varmasamda, ne fark eder, seni Allaha havale ettim...

Konu hiiic tarafından (13. July 2010 Saat 11:51 PM ) değiştirilmiştir.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla