Tekil Mesaj gösterimi
Alt 1. January 2016, 10:42 PM   #10
kuman
Uzman Üye

Tesekkür: 77
125 Mesajina 170 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
kuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud of

Alıntı:
Araştıran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
zira namaz dua nın bir biçimidir ve Allah bir ayeti kerimesinde duanız olmasa ben sizi napim der.Ezan ın adı çağrı dır dersiniz eyvallah,başka biçimde bir çağrı olur dersiniz eyvallah ama Ezan okunmamalı yada dua yok demek kurana göre dinden çıkmaktır.

Eğer namaz dua nın bir biçimi ise neden Ezan denilen çağrıyı beklemem gerekiyor ? kendi istediğim zaman dua edemem mi ?

Sabah Akşam namaz kıl deniliyorsa bunu her zaman olarak algılarsam yanlış mı olur ? Yanlış değilse Ezan neden gerekli ?

ve ben ezan okunmasın dediğim de kafir oluyorsam çokta umurumda...

Namaz dua nın bir biçimi ancak belli saatlerde olmalı diyorsan eğer.T eknoloji nerede şu an ? Namaz kıldıran seccade var artık. İmama da gerek yok al seccade yi kıl.

Bu arada bende birilerini kafir ilan etmek istedim en yakında sen vardın seni kafir ilan edeyim. ''Ezan okunmasın'' diyen kafir olur diyen ne bir ayet var ne bir ayet yorumu var ne de bir hadis var.

Ama sen Ezan yoktur diyen kafir olur dediğin için kafir oldun hadi geçmiş olsun.
kuman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla