Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12. November 2012, 01:32 PM   #3
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Saygideger dost1 Kardesim,

Allah askina biz ne yaptigimizi biliyormuyuz???

Daha dogrusu neyi nasil yapmaliyiz????

Allah'a sükür, Rabbimize sirk kosmamanin önemini anlamis durumdayiz, fakat "Ibadet" olarak yaptigimiz yanlisliklar ne olacak???

Biz yanliz Allah'a ibadet ederiz, O'na dua ederiz, yalniz O'ndan dileriz....

Her kafadan bir ses cikiyor, 5 vakit namaz diyorlar ki Hindulardan ( Hindu terimi aklimda dogru kaldiysa ) geliyor, Iman'in sartlarina "Allah'tan baska ilah yoktur,O'nun benzeri yoktur...." yanina Muhammed peygamberi ekliyorlar ( ki Allah yanina baska isimler, kisiler takilmaz, O'na hic kimse hic bir sey "ORTAK" kosulmaz ) ezanlarimiza da, carsafi farz kiliyorlar, Allah'in bizlere öbür dinlere nazaran kolaylik getirdigini inkar edercesine "buda Allah katindardir diye" anamizi aglatiyorlar.

Günümüzün degerli düsünerlerini, alimlerini asagiliyorlar, küfredmedikleri cekil kalmiyor. Neymis efendim, günümüzün alimleri ( Ehl-i sünnete kalsa bizimkiler Alim degildir ) sanki 4 imamdan cok mu biliyorlarmi mis mis...

Yahu akli veren Allah, Ilmi veren Allah! Aklini kullanana saygim sonsuzdur. Ehl-i sünnet derki; Kiyamete kadar yeryüzüne her asirda bizlere dogru yolda kalmamiza yardimci olacak alimler gelecektir ( hic olmazsa hadisler yoluyla dahi olsa bunu biliyorlar ). E asirlar tükendimiki 4 imamla kapattilar bütün yollari, kiyamete kadar 4 mezhep???? Allah kimin aklina kilit vurmus anlasinlar. Kendilerini övüne övüne dünyada iken cennetlik yaptilar dogrusunu söylemek gelirse.

Inanin ki utaniyorum, Kitab'im ne diyor, müslümanim diyen ne diyor, nereye gidiyor? Ben nasil olurda bir gayri-müslimi Islam'a davet edebilirim??? Herifler az cok günde bes on kere "Gott sei Dank" - "Allah'a sükür olsun" diyorlar. Asagi yukari her gün dus aliyorlar, bir nevi boyabdesti, bizimkiler hafta bir kere Cuma günü boyabdesti diyorlar, eh cinsi münasebette dolayi boyabdestini insaAllah unutmuyorlardir bu arada. Onlara devletlerine vergi ödüyorlar, bir nevi sosyaldestek. Sayisiz müesseseleri var; zorda kalmis kadinlar icin, kimsesiz cocuklar icin, sakat insanlar icin, üzerlerinde bir cati bulunmayan kimsesizler icin, kisin sogukta donmaktan insanlari korumak icin.... daha neler sayabiliriz.

Kalkip utanmadan kafirler diye bagrisiyoruz, yanliz gayri-müslime desek iyi, azmisiz artik, her önümüze gelen müslümana da kafir diyoruz. Yok efendim o böyle namaz kiliyormus, zekatini böyle ödüyormus, kurbanda sunu hacda bunu yapiyormus, o imami varmis, bu kimse daha dogru söylermis falan filan....

Öfffffff demede ne dersen de Kardesim, biktim bu milletin sapikliklarindan.

Kur'an yok diyor bizimkiler tasliyor, Kur'an edepli ol diyor bizimkiler cuval giydiriyor, evlenirken adaletli ol diyor bizimkiler borsacilar kimi hanimlari depolamaya kadar gidiyor.....Hadislerle Ayet'leri neshediyorlar, hic mi Ahiret gününü düsünmüyorlar???

Gayri-müslime gülüyoruz onlar Isa'ya tapiyor, ya bizimkiler kime tapiyor??? Allah'a inandik, tasdik ettik diye utanmadan yalan söylüyoruz, hani demistik ya :"Peygamberler arsinda hic bir ayirim yapmadan hepsine inandik". Nasil inandik?????? Musa peygamber ve Isa peygamber hakkinda günümüze kadar ne filimler sürülmüstür piyasa, bir kere bile olsa hangi Islam devleti, ümmeti protesto etti bu filimleri??? Üstüne üstlük en adi tarfindan komikli yollarla yapilmis filimlere ( Mel Brooks mudur nedir adi itin )belki de kendileride bakip gülüyorlardir. Bu mu sözümüz Rabbimize?? Hangi kiliseye girip carmiha cekilmis ( ISA )PUTLARINI yiktik?????????

Ben cok darginim bu dünyaya, bu dünyanin Müslümanlarina.

Allah'in Selami ve Rahmeti üzerimize olsun, bizleri cahil sapiklardan uzak tutsun.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 4 Kisi:
Bilgi (12. November 2012), dost1 (12. November 2012), hiiic (12. November 2012), Miralay (12. November 2012)