Tekil Mesaj gösterimi
Alt 1. January 2016, 10:28 PM   #9
Araştıran
Uzman Üye

Araştıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
41 Mesajina 74 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
Araştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud of

Alıntı:
kuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu cümle sence ne ifade ediyor? GİT ne demek?

'' Git başımdan'' desem ne anlarsın?
''Sen GİT Allah yok diyen bir ülkede yaşa'' ne demek oluyor ?

Ezan okunmamalı dedim sen Allah yok diyen bir ülkeye git dedin sonra Sn Galip Yetkin'e

sayın galip yetkin direkt cevaplayım sorunuzu namaz yok diyen Allahsız olmaz zira deizm diye bir tür inanç var fakat İslama göre kafir olur

tüm bunlardan sonra ben neden Allah yoktur diyen bir ülkeye gitmek zorunda kalıyorum ki?
Zorunda kalmıyorsun hiçbir zorunluluk şartı sürmedim haddimede değil sadece aklıma iskandinav ülkelerinde yaşanan bir olay geldi.Adamın teki bu ülkede başlıyor ezan ı okumaya ve sonrasında halk Allah yok diye sokağa dökülüyor.Çelişkiye düşmemin nedeni bu ayrıca sana müslüman gözüyle bakıyordum deist olduğunu düşünememiştim kusura bakma.EDİT:YURTTAN KOVMAYLA TÜRKÇE EZAN ARASINDAKİ bağlantıyı açıklar mısın?

Konu Araştıran tarafından (1. January 2016 Saat 10:30 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: ilave
Araştıran isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla