Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20. February 2013, 02:16 PM   #10
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aorskaya.

Şu son satırda yazdığın ''diğer akıllı'' kardeşlerinden olmamama rağmen mini referandumunun açılışını ben yapayım: Benim mantığıma göre sen yalnışlardasın (desene ''senden de ancak böyle bir laf beklenirdi'' değil mi?).

Tuhaf bir mantığın var. Hem okuyucunun takdirine bırakıyorsun, ''siz karar verin''diyorsun; hem de okuyucunun takdirine bırakılan bir yazı nasıl şahsileştirme aracı olabilir diyorsun? -Neye karar verecekler? Yazıdaki imlâ hatalarına mı?

''Okuyucu'' dediğin site arkadaşların neyin takdirini yapacak. Ki ''okuyucu'' ifaden ile de onları nasıl nitelendirdiğini belli ediyorsun. Kendini bir günlük gazetede köşe yazıları yazan bir yazar gibi mi görüyorsun? Başka türlü olamaz. Çünkü; senden olmayan, seni desteklemeyen veya karşı çıkan ''Tü!, Kaka!'' Hep suçluyorsun, hep hizaya sokmaya kalkıyorsun. Taraftar topluyorsun. Tutarlı değilsin.

İronili cevaplarımı da ancak sen karakterliler ancak ''öfke'' olarak niteleyebilir. Sana bir ağabey nasihati: Kişilerin kişiliklerinin veya özelliklerinin üzerinde oynama ve zekâna güvenerek fikir yürütme; Kur'an içinde kalarak tefekkür et.

Bu kadar . Devam edersem kırılırsın; bana yakışmaz. Teşekküre de lüzum yok.

Galip Yetkin.
Sayın yetkin,

"Şahsileştirme" kavramından aynı şeyleri anlamadığımız görülüyor! Bu durumda devam edilmesi halinde;

Yazacak çok şey varsa da hele de kırmayı umursamayacaksam hemen yazmam mümkünse de bence de (site üyesi kardeşlerime ve üye olmayan okuyucu kardeşlerimin anlamalarına bırakarak) burada kesmek doğru olacaktır.

Selam,selam
aorskaya
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla