Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20. February 2013, 11:53 AM   #8
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hay Allah.

Bazan sapıtıyoruz işte...

''kabul edilemez olduğunun anlatılacağı bir yazı yada şiirle katılınmak gerekmezmiydi

nasıl dikkat etmezsiniz?

neden onların ağzı olmak isteyebilirsiniz?

bu olayları tarafsızca kınadığınıza kimi inandırabilirsiniz?

neden onların ağzı olmak isteyebilirsiniz?

bu olayları tarafsızca kınadığınıza kimi inandırabilirsiniz?

inancı sahiplendiğiniz içinmi yer verdiniz?''

Bu yazılanları ben kendimi övmek için yazdım galiba?
Bazen sapıtmıyorsunuz ama, çoğu zaman öfkenize yenik düşüyor ve yazılanlara yanlışlarını gösterecek şekilde cevap vererek görüşünüzü sürdürmek yada yanlışmışım diyebilmek gibi imkanları heba ediyorsunuz.

Şu yukarıda farklı boyadığım yazıları kısacık bir yazıma rağmen tekrarlayarak yazabilmeniz de bunun tipik bir göstergesi oluyor.

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
''Sonuçta, burada kişisel galibiyetler peşinde koşanlardan değilim

konuyu asıl mecrasından çıkarıp, şahsileştirmeniz de başka bir yanlış olarak gerçekliğini göstermektedir. Konuyu okuyucuların takdirine bırakıyorum''

diyerek taraftar veya rakip yaratmaya çalışarak konuyu ve olayı kişiselleştirmeye çalışmak da acaba benim çabalarımdan mı?

İhtiyarlık işte... Bazan şaşırıveriyor insan.

Galip Yetkin.
Burada şaşırmış olduğunuzu kabul etmek gerek! Ama, sebebinin ihtiyarlık olduğuna ise katılmıyorum.

Sadece, bir gün bir şekilde bir konuda ters düştüğünüz birinin fikirlerini belirtmesine karşı öfkenizi bastırıp, tahammül edebilir hale gelirseniz, o zaman pek fazla şaşırmazsınız diye düşünüyorum.

1- Bir kimse; bir yazı konusunu okuyucuların takdirine bırakırsa, bu nasıl taraftar toplamaya yada rakip yaratmaya çalışmak olabilir?

2- Okuyucuların takdirine bırakılan bir yazı nasıl şahsileştirme aracı olabilir?

Bunun mantığını diğer akıllı kardeşlerimiz yazabilirlerse sevinirim.

selamlar,
aorskaya
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla