Tekil Mesaj gösterimi
Alt 1. September 2017, 05:40 PM   #17
galipyetkin
Uzman Üye

Tesekkür: 105
574 Mesajina 958 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
galipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud of

Sayın yolcu42.

Maksadım sana yardım ile seni düzgün bir şekilde bilgilendirip kazanmaktı. Bu güne kadar hiç böyle bir şey yapmamış , kimse ile bu kadar ilgilenmemiştim. Fakat sen, sana nakşedilen ve sende peşin hüküm halini alan bazı olumsuz bilgilerden kurtulamadın ve de kurtulamıyorsun. O nedenle sıkı bir bilgilendirilmekten geçmen gerekiyor.
Onun için de ilk evvel, daha önce sana söylediğim Sayın Hakkı Yılmaz'ın bu sitede var olan İŞTE KUR'AN/TEBYİN'ÜL KUR'AN adlı eserini aklını çalıştırarak okuman, beynine nakşetmen; özümsedikten sonra da okuduklarını eleştirecek, "neden?", "acaba?" diyebilecek seviyeye gelmen gerekir.
Bu nedenle belirli bir seviyeye gel; yazında tek bir konuda kal ve ondan sonra sitede Türkiye'nin en değerli analizci ve değerlendirici ve sonuç alıcı insanları ile tanışırsın/yani onların yazdıklarının esasını anlayabilir, onlardan yazılarına cevap alabilir, fikren ruhen ve bilgi yönünden gelişirsin.
(Bak arkadaşım sana son bir şey. Bu yazının bulunduğu konular tablosunu içeren sayfa var ya ,ilk iş olarak işte oradaki bütün yazıları da okuyuver. Olur mu?)
Sana saygı ve sevgiler.

Saygılarımla.
Galip Yetkin.
galipyetkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
galipyetkin Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
dost1 (1. September 2017)