Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17. November 2012, 10:30 AM   #42
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
sevginur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam aorskaya..

Allah izin verirde paylaşlımlarda bulunduğumuzda göreceksiniz.Niyetim de bu zaten uyarınız çok makul haklısınız..Buradaki paylaşımların karşılıklı konuşulması hiç alışık oldugum bir şey değil ..sanırım 6 yıldır diğer formumdaki kardeşlerimin sessiz kalışından sadece teşekür ederim cevabından başka bilgi yoktu .. konuları araştırmada ama tek kaldım diyebilirim.Bıundan sonra bu konuları sizlerle degerlendireceğim inş teşekür ederim kardeşim ikazın için.......
Belki ben göremeyeceğim, bu bilinmez ama, sevgili kardeşim yazdıklarımızın sonuçlarının bize bir şekilde döneceğini bilerek hareket etme kabulünüz doğru bir yaklaşımdır.

Yazının içeriğini biliniz, katılınız veya katılmayınız, bunu belirterek yanlışa düşseniz dahi önemi yoktur. Ama, içeriğini bilmezseniz ve başkasına sunarsanız, bu çok önemli bir sorundur.

Rabbim kimseye gücünün yetmediğini yüklemediğinden, hatalar (bilinçlice yapılan seçimler hariç) yapmışsanız korkmayın... Ama, hata ile suçu birbirine karıştırmamak gerektiğini de unutmayalım.

selamlarımla,
aorskaya
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
aorskaya Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
dost1 (17. November 2012)