Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18. December 2012, 09:05 PM   #24
raven
Uzman Üye

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 97
52 Mesajina 104 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
raven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud of

Alıntı:
khaos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çakırkeyfliğin ayarı nedir? kaç promildir?
çeşidi bol alan bu maddeleri sürekli kullanmanın insan metabolizması üzerindeki etkileri nelerdir?

alkol kullanan kişilerde yüksek dozlara dayanma gücü artar.yani maddeyi belirli bir süre kullandıktan sonra aldığınız doz size yetmeyecektir.çakır keyf olmak için sürekli doz artırımına gitmeniz gerekir.
tabi doz artırımına gittikçe günlük yaşamınızı direk etkileyecek bir dizi olumsuzlukla karşı karşıya kalırsınız.
keyif verici yanını bir tarafa bırakırsak alkol psikoaktif(ruhsal yönden etkileyici) ve toksik bir maddedir.Yani zehirleyebilir.sürekli alkol kullanımında fiziksel olarak sayılmayacak kadar vücudunuzda komplikasyon oluşabilir.
sayın khaos olayı kısa ve anlaşılabilir biçimde çok güzel izah etmişsiniz.
__________________________________________________ _______________

part 1

-efe iyi akşamlar naaber

-iyidir işten geldim yorgunum.yengenle bir kadeh kırmızı şarap koyduk vivaldi dinliyoruz.

-iyide efe içki haram değil mi?

-yok değil birader çakırkeyf olursan sıkıntı yok.kendini kaybedecek kadar içmeyeceksin o kadar.

-ben öyle bilmiyordum ama...

-öyle öyle bak şarabı bitireyim.hanifler.com a girecem bu konuda yorumumuda yapıcam.kuranı ben böyle anlıyorum diye.

-efe ! neyse... görüşürüz.

part 2

-iyi akşamlar beyefendi ehliyet ruhsat lütfen

-bir sanije memur bey torpidoda olacaktı.

-alkol var mı alkol.

-bir duble attım memur bey aklım başımda valla sadece hafiften çakırkeyfim

-iyide beyefendi 500 mt. önce kırmızı ışıkta geçtiniz.arabanızın aynasıda karşıdan karşıya geçen bir yaya ya çarpmış.

-kesin sarhoştur o memur bey bense sadece çakırkeyfim.o nekadar içeceğini bilememiştir.

-arkadaşlar...beyefendiyi şubeye alalım

-?!

part3

-evet çocuklar..-5x+ 6+ x =1 –x +8 denkleminin çözüm kümesini bulalım
-4x + 6 = -x + 9
-4x +x = 9-6
-3x=5

-iyide hocam o -3x=3 olmayacak mı?

-kusura bakmayın çocuklar okula gelmeden evvel bir bira yuvarladım.hafiften çakırkeyfim

-görebiliyoruz hocam

part4

-Allah belanı versin sadi 300.000 euroluk arabayı perte çıkardın.

-napayım abi virajı farkedemedim.

-olum ben senin copilotun değilmiyim.50 mt sonra sağa viraj demedim mi?

-abi hep bu sevgilimin yüzünden heyecanımı yeneyim diye yarıştan önce bana bir kadeh vodka yuvarlattı.

-haliyle reflex sıfır tabi...

-abi dönelim kızdan ayrılıcam valla

-Allah belanı versin sadi...

Konu raven tarafından (18. December 2012 Saat 09:19 PM ) değiştirilmiştir.
raven isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
raven Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
bartsimpson (23. December 2012)