Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4. October 2010, 11:29 AM   #9
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Ben de gitmiyorum... Ne cuma namazına nede hacca gitmicem de.
Geçende 2 kişi elinde bi döküman sallaya sallaya geldi cami için yardım yapın dedi, milletin içinde diyor ki zorla çıkarıp veresin bişiler ayıp olmasın... Giya yanımda kimse yokken dese vermicem ya yok dicem ya,, kalabalıkta geliyorlar psikolojik baskı yapcak uyanık çakallar,,, Güya yüzümüz gülüyor ya direk bana geliyor biliyor adamını, bölelere acımıcaksın arkadaş.

Utanmadım çekinmedim dedim,,,,

hastanede birisi sosyal yardımı, işsizlikten sigortası olmadığı için tedavi olamıyor parası yok, şu üniversitede bir öğrencimiz var babası bak burda ufacık bir toprakda çiftçilik yapmaya çalışıyor hiç bunlara para toplayanınız yok, sizin caminizinde namazınızında,,, dedim.... adım koministe çıktı... zuhahah belki beklenmeyen bir hareketti belki insanlar kızdı ama Allah razı olsun yeterli.

Dİnle ilgilenen bütün kurumlar midelerini düşünüyor,, hala bu milenyumda dahi ihtiyaç sahibi yada madde bağımlısı yada evsiz, sevgisiz kalmış binlerce insan varken ben nası giderim hacca,,, o hacca harcadıklarımın hesabını vermeyecekmiyim? hacdan daha derğerlisi varken nasıl oluyorda hac islam şartı oluyor?

İnsanlar hacca gitmekle adam olsaydı o kabenin yanında hilton olmazdı. araplar dünyanın en medeni insanları olmuşlardı, bilim ve teknolojide ve insan haklarında sınırları aşmışlardı. Onlar Allahı anmayı unuttukları için onlara şeytan dadandı da kendilerini doğru yolda sanıyorlar. İnadına hiç de akletmiyorlar.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 3 Kisi:
Miralay (28. October 2010), pramid (2. July 2011), yeşil (5. November 2011)