Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15. February 2013, 05:41 PM   #4
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Degerli kardesim,

sunmus oldugunuz karikatürler gercekten neseli, bir itirazim yok. Cünkü o karikatürler belli bir sahislari ele almiyor ve yalan da degiller hani. Hepimizin bildigi seyler.

Ama son karikatürün niyeti gayet bozuk ve üstelik siz o karikatür sahibini destekler bir sekilde yazinizi altina tesekkür sunmussunuz.

Mahser günü, din günü Allah'in günüdür. Beserle aylay etmekten cikar is Allah'la alaya döner.

Benim size akil vermem gibi anlasilmasin lütfen. Haddi asan durumlarda eger sesimizi cikarmaz, fikrimi söylemeyecek olursam, Rabbime hangi yüzle cevap verebilirim.

Basligi kaldirmaniza gercekten hic lüzum yok, emeklerinizin karsiligini silip atmayin. Gelecekte sakinacaginiz durumlari zaten biliyorsunuz. Bizleri neselendirmekten yoksun birakmayin.

Elbette ben de izliyorum güzel yazilarinizi ve karikatürlerinizi. Tesekkür ederim harcadiginiz emekler dolayisiyla.

Selam ve dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
sevginur (16. February 2013)