Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4. September 2017, 11:54 AM   #17
Abdullah Tanrıkulu
Yeni Üye

Tesekkür: 9
11 Mesajina 13 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
Abdullah Tanrıkulu has much to be proud ofAbdullah Tanrıkulu has much to be proud ofAbdullah Tanrıkulu has much to be proud ofAbdullah Tanrıkulu has much to be proud ofAbdullah Tanrıkulu has much to be proud ofAbdullah Tanrıkulu has much to be proud ofAbdullah Tanrıkulu has much to be proud ofAbdullah Tanrıkulu has much to be proud of

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Abdullah Tanrıkulu.

Benim bildiğim diğer faydaları yönında et yemenin şu faydası da var. Bunu mu kast ettiniz.

"Kreatin yalnızca et gibi hayvansal gıdalarda bolca bulunur ve beyin sağlığı için oldukça önemlidir. Etin içerdiği kreatin fiziksel, zihinsel performansı attırmaya yarar."

Çekinmeyin.
Açık olun.

Saygılarımla.
Galip Yetkin.
Evet latife yaptım ) Haddimi aştıysam özür dilerim.

Bu başlıktaki kişilerin fikirlerinden farklı fikirlere sahip BAŞKA birinin açtığı BAŞKA bir başlıktaki o kişinin fikirlerine dair itirazlarınızı o kişinin olmadığı bu başlıkta dile getiriyorsunuz. Bu hatanız size güzelce açıklandığı halde devam ettiğinizi gördüm. Halbuki bu başlıktaki herkes sizinle hemfikir

Uzaktan bakınca "A" diyenlere dönüp "Hayır A değil A" diyorsunuz gibi gözüküyor

Ben yanlış anladıysam uyandırın ben gidip et yiyeyim. Kurban bayramında memleketten uzak kaldığımdan gerçekten et yiyeymedim

Konu Abdullah Tanrıkulu tarafından (4. September 2017 Saat 12:00 PM ) değiştirilmiştir.
Abdullah Tanrıkulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Abdullah Tanrıkulu Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
yolcu42 (4. September 2017)