Tekil Mesaj gösterimi
Alt 6. April 2013, 01:59 PM   #55
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Küçük Hanım.

Konuyu hemen Aşık74 üzerine yıkıp link veriyorsunuz. Bana ne o linkten; ben burada yazıyorum. Burada yazımda Aşık74'ün size atfen isminin geçmesi O'nu muhatap aldığımı göstermez ki; konuyu oraya siz döküyorsunuz, "ben kabe cevabına katıldım'' diyerek sarı çizmeli memet ağa, kim kime sorular sormuş, kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz aşıkların avukatlığını yaparak yazdıklarım nedeniyle oyun oynuyorsunuz.

"Şuraya bakar mısınız" diye yazdığım yazı dolayısı ile neden beni mazi edici şekilde yazıyorsunuz; size hitap var mı ki, sizi hedef almış mıyım ki, aşık74'ten bahsetmiş miyim ki, bana aşık74'ten, kendinizden bahsediyorsunuz. Nerden biliyorsunuz o yazım Mıralayın 3. sahifedeki yazısı ile Ali Rıza Borazan'ın 4. sahifedeki yazılarına cevap değil?

Siz sadist misiniz yada sizi acıttım mı ki yazılarınızda beni hedef alıyorsunuz? Yazdığıma katılır veya katılmazsınız; ve nedenlerini yazar orada kalır kişilerle oynamazsınız. Diyeceksiniz ki ''başüstüne komutanım''; evet öyle olmalı. Tekrar yazayım: Konunun başlığı ''Namaz ile ilgili bir kaç soru". Konu içerisinde kalın lütfen de biz de sizle uğraşmak, didişmek yerine konu ile ilgilenelim.
Beyfendi sizi mi kiracagim, tabii ki konu üzerinde kalmak benim icinde uygun.

Moralinizi bozduysam özür dilerim.

Hayirli haftasonu dileklerimle.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla