Tekil Mesaj gösterimi
Alt 6. April 2013, 01:08 PM   #54
galipyetkin
Uzman Üye

Tesekkür: 105
574 Mesajina 958 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
galipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud of

Küçük Hanım.

Konuyu hemen Aşık74 üzerine yıkıp link veriyorsunuz. Bana ne o linkten; ben burada yazıyorum. Burada yazımda Aşık74'ün size atfen isminin geçmesi O'nu muhatap aldığımı göstermez ki; konuyu oraya siz döküyorsunuz, "ben kabe cevabına katıldım'' diyerek sarı çizmeli memet ağa, kim kime sorular sormuş, kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz aşıkların avukatlığını yaparak yazdıklarım nedeniyle oyun oynuyorsunuz.

"Şunları okudumuz mu?" diye yazdığım yazı dolayısı ile neden beni mazi edici şekilde yazıyorsunuz; size hitap var mı ki, sizi hedef almış mıyım ki, aşık74'ten bahsetmiş miyim ki, bana aşık74'ten, kendinizden bahsediyorsunuz. Nerden biliyorsunuz o yazım Mıralayın 3. sahifedeki yazısı ile Ali Rıza Borazan'ın 4. sahifedeki yazılarına cevap değil?

Siz sadist misiniz yada sizi acıttım mı ki yazılarınızda beni hedef alıyorsunuz? Yazdığıma katılır veya katılmazsınız; ve nedenlerini yazar orada kalır kişilerle oynamazsınız. Diyeceksiniz ki ''başüstüne komutanım''; evet öyle olmalı. Tekrar yazayım: Konunun başlığı ''Namaz ile ilgili bir kaç soru". Konu içerisinde kalın lütfen de biz de sizle uğraşmak, didişmek yerine konu ile ilgilenelim.

Konu galipyetkin tarafından (6. April 2013 Saat 02:36 PM ) değiştirilmiştir.
galipyetkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla