Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20. July 2013, 10:44 PM   #2
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of
Standart Hacker'ci olsaydim sayet.....

....inanin bu ve bunu gibi siteleri derhal yok ederdim.

http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=469

Buyrun bakin Sorularla Islamiyet ne cevap vermis:

Kur’an-ı kerimi herkes anlayamaz

Sual: Kur’an-ı kerimi herkes anlayabilir mi, yoksa Resulullah efendimizin açıklaması şart mıdır? Bir de, meal okumakla anlaşılabilir mi?

CEVAP
Kur’an-ı kerimi tam olarak yalnız Resulullah anlamıştır. Çünkü muhatabı Odur. Kur’an Ona gelmiştir. Ondan başkası tam anlayamaz. Onun için Allahü teâlâ buyuruyor ki:
(İnsanlara açıkla diye Kur’anı sana indirdik.) [Nahl 44]

Esasinda Kur'an'i anlamayan ta kendileridir bu acayip "Sorularla Islamiyet" sitesinin kuruculari.

Gerisini okumadim dogrusunu söylemem lazim gerekirse.

Ne bicim Islami sayfadir bu böyle, Allah'tan korkmuyor mu bunlar?

Kimdir bu gercekleri örtenler?

Kimlerdir bu sitelerde vazifeli olanlar?

Bu da Allah katindandir diyerek yaltaklana kadar kendileri acip biraz Kur'an okusunlar, ondan sonra Din hakkinda sorulara cevap vermeya kalksinlar.

Kimin ipine sariliyorlar acaba?

Arapcayi birakalim bir kenara, bunlar türkce de anlamiyorlar herhalde. Ortalikta sayisiz mealler dolasip duruyor, acip ta bir baksalar ya icine.

Diyanet'in sag kolu olamazlar, zannetmiyorum diyanet bu kadar ileri gidip hiyanet islesin.

Sinirlendim yine, uff be.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla