Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19. November 2010, 06:18 PM   #13
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

bozuk bir saat bile günde en az 2 kere doğruyu gösterirmiş,,
Bak bu konuda kesinlikle haklısın müslümanlardan, faiz konusunda sana bende katılıyorum... Şu başımızdaki muhaviddinler gelene kadar ülke bu kadar faizden muzdarip kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan duruma gelmemişti,,, dünya bankaları batarlen bizim bankalar halkın sırtından derisini bile kazıyarak karlarına kar ektiler...

Muhaviddin tayip sağolsun, nede müslüman mışş, en azından eskiden faiz borcu ödeniyordu şimdi o durumda yok,, her gün daha karanlık bir ülkeye uyanıyoruz,, ben daha ülke tarihinde bu kadar beceriksiz bir muhaveddin yönetim görmedim ...

Kim bilir belki hilafet devleti de kurarda organlarımızı biz canlıyken alıp satarlar,,, unakıtan kesin satar da öteki çete üyelerinden haberim yok... eee halkın gücüyle bir yere gelip şımaran bir gün halkın gücüyle yerin dibini boylar...
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla