Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12. November 2012, 02:02 PM   #14
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
merdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamun Aleykum aorskaya Kardesim,

ALINTIDIR diye bastan belirttim, eger kendime göre fikirlerim olsaydi konuyla ilgili onlarida yazardim. Icinde benden bir satir yok. Eger bu konuda sorulariniz varsa, Ahmet Dursun Bey size yardimci olabilir. http://ahmetdursun374.blogcu.com/1603677/

Konuyu yalnis bir forum bölümünde acmis oldugumdan dolayi özür dilerim, kasitli olmadigindan emin olabilirsiniz. Eger site yöneticilerinden saygideger bir kardesim konuyu tasindirirsa mesele yok.

Saygilarimla
Sevgili merdem kardeşim,

Bir yazıyı yazmakla, alıntılayıp yapıştırmak ve alıntıdakilerin aksine bir not belirtmedikçe, alıntılanan yazı aynen kendisi yazmış anlamı taşır, onların savunulduğu kabul edilir.

Senin yazında da aksi bir görüş yada not yoktu. Ancak, şimdi bile o yazıda katıldığın ve katılmadığın kısımları belirtmelisin.

Bundan böyle de sadece alıntılayıp bırakınca o alıntıdakileri benimsediğin düşünülerek sana cevaplar yazılacağından alıntılarına katılıp, katılmadığın kısımları da göstermen daha iyi olacaktır.

Alıntıladığın yazıya yaptığın bu açıklama yazın üzerine, alıntı yazıya cevabını verene kadar alıntıdaki yazılanlara katılmadığını kabul ediyorum.

selamlar,
aorskaya
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
aorskaya Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
sevginur (10. February 2013)