Tekil Mesaj gösterimi
Alt 3. September 2012, 03:29 PM   #6
nacikocak
Katılımcı Üye

Tesekkür: 5
17 Mesajina 19 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
nacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud of

Alıntı:
pramid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
GETİRİN KURANDAN DELİLİNİZİ ...

YOKSA ALLAH HAKKINDA BİLMEDİĞİNİZ ŞEYLERİ Mİ SÖYLÜYORSUNUZ.

BEN SİZİN ŞAHSEN VAHY TANRINIZI RED EDİYORUM.

SİZİN ERBAB EDİNDİKLERİNİZİ RED EDİYORUM.

MELEKLERİ VE NEBİLERİ ERBAB EDİNMEYİN.()bkn: Aliİmran 79-80)

BU YAZI İLE DE HADDİMİ AŞMAKLA GURUR DUYUYORUM. SİZİN TAĞUTLARINIZI YANİ HADDİNİZİ AŞTIKLARINIZI DA RED EDİYORUM.

sana tavsiyem önce ölmemenin yolunu bul sonra reddet ancak bulamayacaksın ozaman aşağıdaki sözümü hatırla ve düşün birdaha düşün ve ömrünün sonuna kadar düşün belki kurtuluşa erersin

düşünki nasıl ölüm senin inanmana veya reddetmene bağlı değil nekadar reddetsende öleceksin işte allah'ın bütün tehditleri aynen sen reddetsende seni bulacak cehennemde ölüm kadar gerçek ve tövbe etmezsen orada bağıra bağıra yanacaksın öyle iken inanmamanın ödülü ney nekadar büyük bir ödül için inanmaktan vazgeçiyorsun yoksa gerçekten herkes ölecekte dünya sanamı kalacak peki dünyanın allah'tan başka sahibimi var peygamber göndermedi kitap göndermedi sadece sanamı söz verdi
nacikocak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla