Tekil Mesaj gösterimi
Alt 7. February 2011, 01:00 PM   #130
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Alıntı:
CEVAP
Peygamber efendimiz bize namazın beş vakit olduğunu bildirdi. Senelerce beş vakit kıldı. Artık başka delil aramak gerekmez. Kur’an-ı kerimde mealen buyuruluyor ki
al verdiğin linkdeki yazının başı böyle...

yani diyorki,, senelerce insanlar savaşmış kan dökmüş, savaş güzelir bizde savaşalım mı yani?
Tartışmaya gerek yok peygamber savaşın dedi, senelerce insanlar savaştı hadi tüfenkleri alın hadi hemen gidiyoruz savaşmaya...

arkadaşım sizin sorununuzu söylim ben,, sizin sıkıntınızın adı "RAHAT BATMASI". bu rahatsızlık çok kötü bir hastalık ne dokturu var ne tabibi.. rahat battımı insan çok sıkıntılı oluyor anlıyorum sizi ama sıkın dişinizi, göreceğiz ahirette peygamber buhariyi mi yazmış müslimimi yazmış yoksa sadece Kuran vahyini mi getirmiş.. az daha sıkın biliyorum çok kötü batıyor ama dayanın..

-----------------------

bu arada mutlaka fedakarın verdiği linki okuyun.. ayetler nasıl çarpıtılır din nasıl dışardan ikame ile bozulur güzel bir örnek,,,
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Miralay (7. February 2011)